Siedem bramek w Londynie! [zapis relacji]

To był niesamowity i bardzo emocjonujący wieczór w Londynie! Zapraszamy do prześledzenia naszej relacji z meczu Chelsea z Manchesterem United!

Koniec! Chelsea pokonuje Manchester United 4:3! Cole Palmer zanotował hat-tricka, jedno trafienie dla The Blues dołożył Conor Gallagher. Dla Czerwonych Diabłów dwa gole strzelił Alejandro Garnacho, jedną bramkę zdobył Bruno Fernandes.

90+12′ Moises Caicedo z żółtą kartką.

90+11′ GOL! SZALEŃSTWO NA STAMFORD BRIDGE! Cole Palmer z trzecim golem, który daje zwycięstwo ekipie The Blues! Niesamowita końcówka meczu!

90+10′ GOL! Chelsea wyrównuje! Cole Palmer znów nie pomylił się z jedenastu metrów.

VAR sprawdza jeszcze tę sytuację. Diogo Dalot faulował Noniego Madueke.

90+7′ Rzut karny dla Chelsea!

90+5′ Chelsea prowadzi grę. Manchester się broni.

90′ Osiem minut doliczonych do podstawowego czasu gry.

90′ Madueke uderzył, Onana złapał piłkę bez problemów.

89′ Noni Madueke zmienił Conora Gallaghera.

85′ Mason Mount za Alejandro Garnacho.

79′ Chelsea stara się o wyrównanie.

75′ Alfie Gilchrist zmienia Malo Gusto, a Trevoh Chalobah wchodzi w miejsce Axela Disasiego.

75′ Scott McTominay za Casemiro.

71′ Dwie zmiany w Chelsea. Raheem Sterling zmienił Mychajło Mudryka, a Carney Chukwuemeka – Moises Caicedo.

67′ GOL! Manchester United wychodzi na prowadzenie. Garnacho z drugim trafieniem. Asystował Antony.

66′ Dwie zmiany w szeregach gości. Na boisku zameldowali się Marcus Rashford i Willy Kambwala. W przeciwną stronę powędrowali Rasmus Hojlund oraz Jonny Evans.

60′ Aaron Wan-Bissaka potrzebuje pomocy medycznej.

59′ Strzał Palmera odbił Onana. Groźnie pod bramką Manchesteru United.

58′ Casemiro uderzył piłkę głową. Futbolówka poleciała ponad poprzeczką bramki Chelsea.

54′ Mocny strzał Nicolasa Jacksona obronił Andre Onana.

52′ Żywy mecz na Stamford Bridge. Akcja za akcją z każdej strony.

48′ Harry Maguire uderzył na bramkę Chelsea. Piłka minimalnie poleciała ponad poprzeczką.

46′ Jonny Evans zmienia Raphaela Varane’a.

46′ Wracamy do gry!

45+6′ Koniec pierwszej części spotkania! Na Stamford Bridge na razie remis 2:2 po golach Gallaghera, Palmera, Garnacho i Fernandesa.

45+4′ Słupek po strzale Conora Gallaghera!

45′ Pięć minut doliczone do pierwszej połowy.

40′ Kontra Chelsea, ale znów dobrze interweniował Onana.

39′ GOL! Bruno Fernandes daje wyrównanie Czerwonym Diabłom. Portugalczyk strzałem głową pokonał Petrovicia. Dośrodkowywał Diogo Dalot.

38′ Dobra sytuacja Chelsea, ale na wysokości zadania stanął Andre Onana. Kameruńczyk odbił groźny strzał.

37′ Strzelał Bruno Fernandes. Portugalczyk posłał piłkę na trybuny.

36′ Maguire uderzał, ale piłka wyszła poza boisko.

35′ Enzo Fernandez z żółtą kartką.

34′ GOL! Manchester United łapie kontakt. Moises Caicedo podał piłkę pod nogi Alejandro Garnacho, a Argentyńczyk ruszył na bramkę Chelsea i z zimną krwią pokonał Petrovicia.

33′ Mocny strzał Kobbiego Mainoo. Piłkę złapał jednak Djordje Petrović.

32′ Żółta kartka dla Malo Gusto.

28′ Mudryk uderzył w boczną siatkę. Niezła kontra Chelsea.

25′ Axel Disasi znalazł się w dobrej sytuacji do podwyższenia wyniku, ale uderzył ponad bramką.

25′ Rzut wolny dla gospodarzy.

20′ GOL! Chelsea podwyższa prowadzenie. Z jedenastu metrów trafił Cole Palmer.

Sędzia podyktował jedenastkę za faul Antonego na Cucurelli.

18′ Rzut karny dla Chelsea!

17′ Uderzył Alejandro Garnacho, ale Argentyńczyk nie trafił w bramkę gospodarzy.

15′ Piłka po strzale Cucurelli poleciała ponad bramką.

14′ Chelsea buduje atak pozycyjny.

11′ Czerwone Diabły miały szansy na stworzenie groźnej akcji, ale defensywa Chelsea dobrze się zachowała i zablokowała strzał jednego z graczy gości.

9′ Rzut rożny dla Chelsea. Przed momentem uderzał Mychajło Mudryk.

7′ Strzał Bruno Fernandesa zablokował Marc Cucurella.

4′ GOL! Gospodarze wychodzą na prowadzenie za sprawą bramki Conora Gallaghera. Anglik dobrze odnalazł się w polu karnym rywala i mocnym strzałem pokonał Andre Onanę.

4′ Gracze Chelsea przy piłce.

1′ Gorąco w polu karnym Chelsea, ale obrońcy gospodarzy wybili piłkę z własnej szesnastki.