Sensacja w Warszawie! [zapis relacji LIVE]

Legia zagrała świetny mecz przeciwko Aston Villi. Zapraszamy do prześledzenia relacji live z tego starcia!

Koniec! Legia sensacyjnie wygrywa z Aston Villą! Gole dla gospodarzy strzelili Paweł Wszołek i Ernest Muci (x2). Dla Aston Villi trafili natomiast Jhon Duran oraz Lucas Digne.

90+5′ Boczna siatka po strzale Tielemansa! Belg szczęśliwie dla Legii nie trafił do siatki.

90+4′ Żółta kartka dla Kacpra Tobiasza.

90+4′ Uderzał Douglas Luiz, ale jego strzał był bardzo niecelny.

90+3′ Tobiasz znów łapie piłkę po strzale jednego z graczy Aston Villi.

90′ Pięć minut doliczonych do podstawowego czasu gry.

90′ Dwie zmiany w Legii. Jurgen Celhaka i Makana Baku zmienili Juergena Elitima oraz Pawła Wszołka.

88′ Teraz próbował Diaby, ale kapitalnie obronił Tobiasz.

87′ Dużo szczęścia po stronie Legii. Jacob Ramsey był w świetnej sytuacji do wyrównania.

84′ Yuri Ribeiro ukarany żółtą kartką.

78′ Legia cały czas atakuje. Gospodarze starają się o czwartego gola.

77′ Wszołek w pole karne, Pekhart nie zdołał sięgnąć piłki.

71′ Maciej Rosołek za Ernesta Muciego.

71′ Żółta kartka dla Moussy Diabiego.

67′ Zmiana także w zespole Legii. Tomas Pekhart zmienił Marca Guala.

67′ Aston Villa z dwiema roszadami. Na placu gry zameldowali się Matty Cash i Jacob Ramsey. Na ławce usiedli Calum Chambers oraz Nicolo Zaniolo.

64′ Ależ blisko czwartej bramki dla Legii! Slisz uderzył, Martinez wybił przed siebie, a dobijał Gual, który jednak dotknął piłkę zbyt słabo, aby skierować ją do siatki.

61′ Trzy zmiany w szeregach Aston Villi. Na boisku pojawili się Douglas Luiz, Ollie Watkins i Moussa Diaby. W przeciwną stronę powędrowali Boubacar Kamara, Jhon Duran oraz John McGinn.

59′ Spalony, choć Legia przeprowadziła ciekawą akcję. Paweł Wszołek szukał podaniem partnera w polu karnym Aston Villi, Anglicy nieco się pogubili.

53′ Nicolo Zaniolo ukarany żółtą kartką.

51′ GOOL DLA LEGII! Gospodarze po raz trzeci w dzisiejszym meczu wychodzą na prowadzenie! Ernest Muci notuje dublet. Blisko obronienia jego strzału był Emiliano Martinez. Argentyńczyk ostatecznie skapitulował.

50′ Akcja Aston Villi, lecz dużo niecelności w poczynaniach Anglików udaremniło im wykreowanie okazji bramkowej.

46′ Wracamy do gry!

45+2′ Koniec pierwszej połowy! Na razie remis 2:2 po bramkach Pawła Wszołka i Ernesta Muciego oraz Jhona Durana i Lucasa Digne’a.

45′ Dwie minuty doliczone.

43′ Bardzo dobra interwencja Kacpra Tobiasza! Bramkarz ratuje Legię przed stratą gola.

40′ Groźny strzał Leona Baileya, piłka przeszła jednak obok słupka.

38′ Gol dla Aston Villi! Anglicy znowu doprowadzają do wyrównania. Tym razem Kacpra Tobiasza pokonał Lucas Digne. Francuz wykorzystał chaos w defensywie gospodarzy.

37′ Niezły strzał Guala, broni jednak Martinez.

34′ Legioniści przy piłce.

29′ Muci pada w polu karnym gości, ale sędzia pokazuje, że nie ma karnego.

26′ GOOL! Legia ponownie prowadzi! Tym razem Wszołek do Muciego, a Albańczyk pokonuje Emiliano Martineza.

25′ Dobra interwencja w defensywie Kapuadiego.

22′ Przyjezdni cały czas przy polu karnym Legii.

20′ Rzut wolny dla Aston Villi.

19′ Patryk Kun ukarany żółtą kartką.

18′ Przy piłce gracze z Anglii.

16′ Gospodarze znów zameldowali się w polu karnym Aston Villi, górną piłkę próbował przejąć Ernest Muci. Futbolówka wyszła jednak poza pole gry.

12′ Dobry początek Legionistów. Gospodarze aktywni i odważni.

9′ Była szansa na dobrą akcję Legii, ale jeden z graczy wicemistrza Polski nie zdołał dobrze przyjąć piłki.

6′ Aston Villa wyrównuje! Jhon Duran daje remis drużynie z Anglii. Niefortunną interwencję Kacpra Tobiasza wykorzystał 19-letni Kolumbijczyk. Wcześniej błąd popełnił Radovan Pankov.

4′ Akcja Aston Villi, ale piłkę z pola karnego wybił Steve Kapuadi.

3′ GOOOL DLA LEGI!!! Wicemistrz Polski wychodzi na prowadzenie, dzięki bramce Pawła Wszołka! W pole karne dośrodkował Patryk Kun, a Wszołek z kilku metrów skierował piłkę do siatki.

1′ Pierwszy wypad gości pod pole karne Legii. Od bramki zaczną jednak gospodarze.