– Nie wolno nam rozpamiętywać porażki z Litwą. Nie jestem w stanie powiedzieć co zadecydowało o tym, że przegraliśmy ten mecz. Teraz najważniejszą rzeczą jest skupienie i pełna motywacja przed kolejnym wyzwaniem, czyli spotkaniem z byłymi mistrzami Europy – powiedział po porażce reprezentacji Polski z Litwą, Maciej Sadlok.
– Czas upływa nieubłaganie. Do Euro 2012 został tylko rok. Każdy zawodnik powoływany na zgrupowania reprezentacji bardzo dobrze o tym wie i stara się przekonać do swoich umiejętności trenera Smudę. Ze względu na to, że nie gramy w eliminacjach, to najbliższe spotkania musimy traktować podobnie jak mecze o punkty. Sytuacja nie jest na razie zbyt ciekawa, ale robimy wszystko, by już za kilka miesięcy osiągnąć optymalną formę – dodał obrońca reprezentacji Polski.
Papszun jasno o sytuacji Legii. „Potrzebujemy wzmocnień”
Szkoleniowiec warszawskiej Legii jest świadom, że zespół potrzebuje nowych zawodników. Marek Papszun na spotkaniu z mediami bił na alarm, twierdząc, że transfery na kolejny sezon są niezbędne.
Media: Bereszyński zbliża się do Ekstraklasy! Negocjacje już trwają!
Bartosz Bereszyński lada dzień stanie się wolnym zawodnikiem. Niewykluczone, że wróci do Ekstraklasy. Jeden z rodzimych klubów już podjął z nim rozmowy!