Remis w Premier League [zapis relacji’

Hit 21. kolejki Premier League nie zawiódł. Manchester United podzielił się punktami z Tottenhamem. Zapraszamy prześledzenia relacji live z tego meczu.

90′ Koniec! Manchester zremisował z Tottenhamem. Bramki zdobywali Rasmus Hojlund, Marcus Rashford, Richarlison i Rodrigo Bentancur.

78′ Centrował Alejandro Garnacho, ale piłkę wybił Pedro Porro.

69′ Uderzenie Olivera Skippa zablokowane.

65′ Marcus Rashford miał szansę na oddanie strzału, ale został powstrzymany przez jednego z obrońców Spurs.

63′ Lisandro Martinez wszedł za Jonnego Evansa.

58′ Scott McTominay zmienia Christiana Eriksena.

52′ Uderzał Richarlison, ale piłkę złapał Onana.

51′ Spurs przejęli inicjatywę. MU się broni.

47′ GOL! Tottenham wyrównuje po raz drugi. Timo Werner do Rodrigo Bentancura, a ten pakuje piłkę do siatki.

46′ Wracamy do gry!

45+4′ Koniec pierwszej połowy. Manchester United prowadzi na razie 2:1 po bramkach Hojlunda i Rashforda. Dla Spurs trafił Richarlison.

45+4′ Rasmus Hojlund z żółtą kartką.

45+3′ Hojbjerg uderzył obok bramki.

45+2′ Poprzeczka! Tottenham blisko wyrównania.

45′ Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.

45′ Timo Werner obok bramki.

40′ GOL! Czerwone Diabły znów na prowadzeniu. Marcus Rashford trafia na 2:1. Asystował mu Rasmus Hojlund.

30′ Rashord centrował, ale piłkę bez problemów złapał Vicario.

25′ Rodrigo Bentancur ukarany żółtym kartonikiem.

25′ Tottenham obudził się po niemrawym początku.

24′ Aaron Wan-Bissaka z żółtą kartką.

19′ GOL! Richarlison wyrównuje stan meczu. Pedro Porro zagrał do Brazylijczyka, a ten strzałem głową pokonał Onanę.

16′ Indywidualna akcja Marcusa Rashforda. Piłka wyszła poza boisko. Będzie korner.

11′ Znowu groźnie pod bramką Manchesteru. Defensorzy Czerwonych Diabłów mają dużo pracy. Tottenham atakuje.

11′ Strzelał Timo Werner. Niemiec był blisko wyrównującego trafienia, ale ostatecznie będzie tylko rzut rożny dla Spurs.

8′ Sprytny strzał Rashforda. Piłka minęła jednak bramkę Spurs.

7′ Kolejny atak gospodarzy. Manchester bardzo aktywny na początku meczu.

3′ GOL! Rasmus Hojlund bardzo mocnym i precyzyjnym strzałem pokonał Vicario. Duńczyk wyprowadził Czerwone Diabły na prowadzenie.

3′ Pierwsze minuty meczu spokojne.