Remis Celtiku, cały mecz Załuski

Całe spotkanie w barwach Celtiku Glasgow rozegrał Łukasz Załuska. Drużyna Polaka na własnym terenie zmierzyła się z Udinese Calcio.
Był to bardzo ważny mecz dla Celtiku, gdyż w pierwszej kolejce ta drużyna przegrała na wyjeździe z Atletico Madryt. Kolejna porażka mogła szkockiego giganta drogo kosztować. W 3. minucie Celtic wyszedł na prowadzenie po golu Ki Sung-Yonga. Wydawało się, że ekipa z Glasgow zdoła dowieźć zwycięstwo do końca, ale na dwie minuty przed końcem meczu bramkę dla Udinese Calcio zdobył Abdi. Całe spotkanie rozegrał Łukasz Załuska.

Przekonujące zwycięstwo odniosło Schalke Gelsenkirchen. Niemiecka ekipa już na ławce trenerskiej z Huubem Stevensem zagrała z Maccabi Hajfa. Na własnym terenie Niemcy pewnie wygrali 3:1, a dwie bramki zdobył Christian Fuchs.

Swoje spotkanie rozegrał również AEK Ateny. Na własnym terenie drużyna ta zagrała ze Sturmem Graz. W pierwszym składzie wybiegł Roger, ale boisko opuścił w 56. minucie. Gospodarze przegrali 1:2.