Relacja na żywo meczu Legii Warszawa z Qarabag Agdam

Legia Warszawa może dziś zapewnić sobie miejsce w fazie grupowej Ligi Europy. Warunek jest jeden – wyjść zwycięsko z konfrontacji z azerskim Qarabagiem Agdam. Zapraszamy na naszą relację na żywo z tego meczu!

ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

FT – Koniec meczu. Legia odpada z kwalifikacji do LE.

88′ – Legioniści jeszcze próbują… Mladenović niedokładnie dośrodkowuje z rzutu wolnego, prosto w ręce bramkarza.

84′ – Posiadanie piłki: Legia – 43%, Qarabag – 57%

79′ – Dośrodkowanie Wszołka. Zagranie bardzo czytelne i rywale bez problemu oddalają zagrożenie.

72′ – Ciężko cokolwiek pozytywnego napisać o warszawskiej drużynie. Zawodnicy Michniewicza nie potrafią wyjść z własnej połowy.

70′ – Strzały na bramkę. Legia – 1, Qarabag – 14

68′ – GOL. 0:3. Rywale bawią się Legią.

63′ – GOL. 0:2. Zoubir zabawił się z defensywą Legii.

55′ – Paweł Wszołek na boisku. Lopes schodzi z placu gry.

54′ – Goście nabrali wiatru w żagle i podchodzą pod bramkę Boruca. Źle to wygląda

50′ – GOL. Niestety, gracze Qarabagu trafiają do siatki. 0:1

46′ – Lech Poznań jest już w fazie grupowej Ligi Europy, teraz czekamy na drugiego reprezentanta!

46′ – Gramy!

HT  – Koniec pierwszej połowy. Czekamy na gole po przerwie.

44′ – Spokojne minuty meczu w Warszawie. Gra toczy się w środkowej części boiska.

38′ – I znów Boruc! Bramkarz Legii po raz kolejny ratuje swój zespół.

33′ – Kolejna okazja Legii ze stałego fragmentu, nie udało się zakończyć strzałem dośrodkowania Antolicia.

29′ – Bardzo dobra okazja Legii! Valencia uderzył zza pola karnego i piłkę zdołał wybronić bramkarz.

27′ – Posiadanie piłki: Legia – 30%, Qarabag – 70%

22′ – Kolejna interwencja Boruca.

18′ – Gra toczy się w środkowej części boiska, gospodarze mają problem z wyjściem pod bramkę przeciwnika.

15′ – Pierwszy kwadrans za nami. Gra Legii wygląda bardzo słabo.

14′ – Boruc! Golkiper Legii broni zespół przed stratą gola!

10′ – Azerowie  w natarciu. Dwie świetne okazje dla gości, na szczęście dla Legii nie zakończyły się golem

9′ – Pierwsza okazja Legii, mocne dośrodkowanie Mladenovicia nie znajduje adresata.

6′ – Pierwsze minuty bardzo słabe dla Legii, która jest kompletnie niewidoczna.

4′ – Azerska drużyna cały czas przy piłce. Gracze Legii zepchnięci na własnej połowie.

2′ – Pierwsza groźna akcja Qarabachu! Na szczęście dla warszawiaków nikt nie zdołał zamknąć groźnego dogrania w pole karne.