Raków i Lech w play-offach! [ZAPIS RELACJI]

Rozpoczynamy walkę o IV rundę eliminacji Ligi Konferencji! Raków po solidnym meczu pokonał Spartak 1:0 i zaklepał sobie udział w play-offach. Lech wygrał z Vikingurem, ale swoim występem się mocno skompromitował. Zapraszamy na zapis multirelacji z obydwu spotkań!

120′ Koniec meczu. Lech w beznadziejnym stylu awansował do IV rundy. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji.

119′ SOUSA JEDNAK ZANOTUJE LICZBĘ W TYM MECZU. GOL 22-LATKA.

118′ Sousa fatalnie uderza z jedenastu metrów. Mocno kompromitujący występ tego gracza…

116′ Będzie rzut karny dla Lecha!

114′ Kolejny raz kompromitują się piłkarze Lecha. Najpierw Sousa później Skóraś.

110′ Druga i w konsekwencji czerwona kartka dla Magnussona.

108′ Przeraźliwa cisza na stadionie…

107′ Kończy się pierwsza połowa dogrywki. Mnóstwo chaosu. Obie ekipy śmiało atakują.

96′ ALEŻ GOL MARCHWIŃSKIEGO! JEST 3:1 I TAKI WYNIK DAJE AWANS LECHOWI.

90+5 GOL DLA VIKINGURA! TEGO NIE DA SIĘ WYTŁUMACZYĆ. BLAMAŻ LECHA. DOGRYWKA!

90+4′ Brakuje słów na wyczyny piłkarzy Lecha.

90′ Przed wielką szansą stanął Marchwiński, ale zdecydowanie zaspał.

84′ Ależ fatalne minuty Amarala. Powinien mieć na swoim koncie trzy bramki. Jego koledzy wściekli.

81′ Mogło być już po meczu, ale Ishak trafia w słupek!

72′ Szansa na podwyższenie wyniku dla Lecha. Ofiarnie bronią się goście.

67′ Schodzi z boiska Velde. To był jego najlepszy mecz w Lechu. Dziś bramka i asysta.

63′ Uspokoiło się tempo tego meczu.

55′ Znakomite podanie Czerwińskiego do Ishaka, ale Szwed posłał piłkę nad bramką.

50′ Wymuszona zmiana w Lechu. Schodzi kontuzjowany Milić.

46′ Rozpoczynamy drugą część spotkania.

45′ Zakończyła się I połowa meczu, a Lech schodzi do szatni z bardzo dobrym wynikiem. Oby tak dalej!

44′ JEST JUŻ 2:0! ZNAKOMITA ASYSTA PEREIRY, KTÓRĄ NA GOLA ZAMIENIA VELDE.

35′ Coraz lepiej zaczyna to wyglądać w wykonaniu Lecha. Vikingur zamknięty na własnej połowie.

32′ JEST GOL! DOŚRODKOWANIE VELDE, KTÓRE SKUTECZNIE WYKORZYSTUJE ISHAK. 1:0!

29′ Kolejna próba dalszego zagrania. Piłka w rękawicach Jonssona.

26′ Spalony Ishaka. Który to już ofsajd w tym meczu…

24′ Powoli budzi się Lech. Niezłą okazję miał Velde.

16′ Bardzo źle wygląda Lech. Vikingur gra jak u siebie.

13′ Kolejna znakomita szansa Agnarssona! Bednarek z łatwością łapię jednak futbolówkę.

12′ Kocioł pod bramką Islandczyków, ale sędzia odgwizduje spalonego.

8′ Powinno być 1:0 dla gości, ale nieznacznie pomylił się Agnarsson.

3′ Było groźnie! Strzał po rykoszecie nieznacznie minął słupek Bednarka. Rzut rożny, ale bez zagrożenia.

1′ Spalony Skórasia. Szkoda, bo miał okazję do strzału.

Oto skład Lecha na dzisiejsze spotkanie: Bednarek – Pereira, Czerwiński, Milić, Rebocho – Velde, Karlström, Murawski, Skóraś – Amaral – Ishak.

90+5′ Koniec spotkania! Zwycięstwo, ważne punkty do rankingu i awans Rakowa. Brawo Raków! Teraz czekamy na mecz Lecha.

90′ Arbiter dolicza pięć minut.

84′ Raków spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola.

81′ Jest i oficjalny debiut Bartosza Nowaka.

78′ Mogło być 2:0! Tudor ograł defensora gości, ale podanie do Musiolika przechwycił Takac.

70′ Raków bardzo dobrze zareagował po słabym początku w drugiej połowie. Tak trzymać!

68′ MAMY GOLA! AKCJA W STYLU RAKOWA, KTÓRĄ SKUTECZNIE KOŃCZY KOCZERHIN. 1:0!

65′ Chyba obudził się Raków. Strzał Lopeza po podaniu Kuna. Kolejny korner.

63′ No i było blisko! Takac odbija piłkę na rzut rożny.

61′ Rzut wolny dla Rakowa. Okazja dla Iviego.

59′ Raków mógł odpowiedzieć na zapędy Spartaka, ale Lopezowi uciekła piłka.

57′ Dużo prostych strat i niedokładności po stronie gospodarzy.

55′ Ależ gorąco w polu karnym Rakowa! Ristkovski marnuje doskonałą sytuację. Raków musi uważać.

48′ Faulowany Koczerhin w środkowej strefie boiska. Żółta kartka dla Stefanika.

46′ Pierwszy gwizdek holenderskiego sędziego w drugiej połowie.

45+3′ Koniec I połowy. Raków przeważa, ale do pełni szczęścia brakuje zdobytej bramki. Czekamy na więcej!

45′ Długa piłka do Gutkovskisa, ale rosły napastnik za łatwo traci piłkę na rzecz Stetiny.

40′ Cierpi Patryk Kun po faulu na żółtą kartkę Curmy.

38′ Ależ bomba Kuna! Bramkarz Spartaka wybija na korner. To mógł być piękny gol.

37′ Ciekawa akcja Rakowa. Dobre podanie Gwilii do Kuna, ale jego dośrodkowanie wybite na rzut rożny.

32′ Oto posiadanie piłki: 58% – 42%.

30′ Pierwsza dogodna okazja dla gości! Na posterunku jednak Kacper Trelowski.

28′ Wydaje się, że zbędna interwencja Trelowskiego po strzale Stefanika.

26′ Fantastyczna kontra Rakowa. Najpierw Lopez świetnie uwolnił się od rywali potem Tudor w tempo zagrał do Kuna, ale wybija defensor Spartaka.

23′ Poturbowany Tudor wywalczył żółtą kartkę dla Mikovicia.

20′ Raków przeważa i coraz śmielej sobie radzi. Spartak rzadko ma piłkę przy nodze.

17′ Rzut rożny dla częstochowian. Svarnas niecelnie.

13′ Powinien być karny dla Rakowa. Jeden z zawodników Trnavy dotknął piłki ręką. Sędzia milczy.

11′ Pierwsza groźna sytuacja gospodarzy. Tudor nieznacznie pomylił się strzałem z prawej strony.

9′ Długa piłka od Tudora do Gutkovskisa, ale Łotysz nie doszedł do piłki.

7′ Gorąco w polu karnym Rakowa. Piąstkuje Trelowski.

5′ Strata Gwilii na własnej połowie. Na szczęście bez konsekwencji.

1′ Wysoko rozpoczął Raków.