Raków i Lech blisko LKE! [ZAPIS RELACJI]

Najpierw Raków powalczy u siebie z wyżej faworyzowaną Slavią Praga, a później Lech na swoim stadionie podejmie Dudelange, a więc mistrza Luksemburgu. My zapraszamy na relację na żywo z obu spotkań!

93+3′ KONIEC MECZU! LECH MIMO SŁABEJ GRY POKONUJE DUDELANGE 2:0 I MA JUŻ AUTOSTRADĘ DO FAZY GRUPOWEJ LKE. DZIĘKUJEMY ZA ŚLEDZENIE RELACJI.

88′ Ależ głupota Milicia! Faul na rywalu i czerwona kartka. Chorwat nie zagra za tydzień!

85′ Kolejna dobra szansa zmarnowana przez Szymczaka.

80′ Szymczak marnuje doskonałą szansę! Strzał wprost w bramkarza.

77′ Próbuje złapać kontakt Dudelange, ale bezskutecznie.

72′ Udana interwencja nogami Bednarka.

66′ Lech ma szczęście, bo Szwed był na spalonym, ale boczny sędzia tego nie zasygnalizował.

66′ JEST 2:0! ISHAK POPISUJE SIĘ SKUTECZNYM WOLEJEM!

63′ Groźny faul Dioufa rzut wolny dla Lecha.

60′ Uraz Karlstroema. Musi zejść z boiska.

50′ Odważniej Lech, ale wciąż bez pomysłu.

48′ Rzut wolny dla Lecha.

46′ Wracamy na Bułgarską.

45+2′ Koniec pierwszej, bardzo sennej pierwszej połowy. Lech mimo tego, że prowadzi nie jest drużyną lepszą.

45′ Arbiter dolicza dwie minuty.

43′ Strzał Amarala w trybuny…

35′ Rebocho blisko gola! Piłka ląduje tuż nad poprzeczką.

32′ Zablokowany strzał Skórasia.

30′ Mocno „siadła” gra Lecha. Nie tak to powinno wyglądać.

25′ Coraz lepiej czują się goście.

23′ Bojić w mur.

22′ Rzut wolny dla gości z bliskiej odległości.

18′ Główka Ishaka, ale dość niecelna.

16′ Było groźne po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Bednarek dość niepewnie się zachował.

13′ Pierwszy strzał gości. Niecelny.

8′ Pełna kontrola Lecha.

6′ NO I MAMY PIERWSZEGO GOLA! ŁADNY STRZAŁ ZZA POLA KARNEGO VELDE!

4′ Było blisko! Do dośrodkowania Rebocho dopadł Velde, ale minimalnie chybił z główki.

1′ Pierwszy gwizdek sędziego z Litwy.

Skład Lecha: Bednarek – Pereira, Milić, Pingot, Rebocho – Velde, Murawski, Karlström, Skóraś – Amaral – Ishak

90+4 KONIEC MECZU! RAKÓW SPRAWIA MAŁĄ NIESPODZIANKĘ I DOŚĆ PEWNIE POKONUJE SLAVIĘ PRAGA. TERAZ CZEKAMY NA LECHA.

90+4 Zmarnowana sytuacja Rakowa! Powinno być 3:1…

90+3′ Bardzo groźne uderzenie Urosa.

90′ Założona siatka przez Kuna i faul. Rzut wolny dla gospodarzy.

88′ Slavia w poszukiwaniu wyrównującego gola, ale dobrze ustawiony Raków.

86′ Długie podanie Iviego do Gutkovskisa.

85′ Naciska Raków. Chce zdobyć trzecią bramkę.

79′ Piąstkowanie Trelowskiego.

75′ Jest i trzeci i czwarty korner dla gospodarzy, ale gola nie ma.

73′ Dwa rzuty rożne dla Rakowa.

70′ Tempo meczu wyraźnie spadło. Niewiele się dzieje.

67′ Ważna i pewna interwencja Trelowskiego.

61′ BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDŹ RAKOWA! DO PIŁKI DOPADŁ TUDOR, KTÓRY WYKORZYSTAŁ BŁĄD OBRONY SLAVII! JEST 2:1!

60′ NIESTETY MAMY GOLA DLA SLAVII! STRZELCEM HOLES, KTÓRY POPISAŁ SIĘ CENTROSTRZAŁEM. 1:1

56′ Bardzo dobre uderzenie Lopeza, ale jeszcze lepsza interwencja Mandousa. Rzut rożny.

54′ Brzydki faul Lingra. Żółta kartka.

50′ Dobre wyjście z bramki Trelowskiego.

50′ Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Tudora, ale futbolówka nie znalazła adresata.

46′ Wracamy z powrotem do Częstochowy.

45+3′ Koniec pierwszej odsłony spotkania. Dobry mecz Rakowa, Slavia bez polotu.

45′ Sędzia dolicza trzy minuty.

41′ Strzał Iviego zablokowany! Szkoda, bo piłka szła w światło bramki.

37′ Polała się krew. Jeden z graczy Slavii leży na murawie. Będzie zmiana.

35′ Lopez lobem próbował zagrać do Musiolika, ale piłka przejęta.

33′ Potężny strzał Satosa, ale piłka szybuje ponad trybuny.

29′ GOOOOOL! IVI LOPEZ! ALEŻ STRZAŁ Z LEWEJ NOGI! 1:0!

28’ Było gorąco! Arsenić wybije piłkę głową niemalże z linii bramkowej.

27′ Złe dośrodkowanie Lopeza.

26′ Rzut rożny dla Rakowa.

23′ Interwencja głową bramkarza gości

22′ Ważna interwencja Arsenicia.

18′ Groźny strzał Usora z 20. metrów nieznacznie mija słupek!

17′ Czesi odbierają piłkę Koczerhinowi.

14′ Na szczęście bez zagrożenia.

13′ Rzut wolny dla Slavii.

11′ Zablokowany strzał Koczerhina.

10′ Nieudana kontra gospodarzy.

7′ Teraz to Slavia swobodnie rozgrywa piłkę.

5′ Raków cały czas przy piłce na połowie rywala.

3′ Skuteczny pressing Rakowa.

1′ Pierwszy gwizdek sędziego z Norwegii.

Skład Rakowa: Trelowski – Rundić, Arsenić, Svarnas, Kun, Gwilia, Papanikolaou, Tudor, Ivi, Kochergin, Musiolik