Puszcza w Ekstraklasie! [zapis relacji live]

Bruk-Bet Termalica Nieciecza czy Puszcza Niepołomice? Któraś z tych drużyn zapewni sobie dziś awans do PKO BP Ekstraklasy. Zapraszamy na relację live z finału baraży o awans do piłkarskiej elity!

Koniec! Puszcza Niepołomice awansuje do PKO BP Ekstraklasy! Bramki dla zespołu Tomasza Tułacza zdobyli Artur Siemaszko i Konrad Stępień, trafienie samobójcze zanotował Andrej Kadlec. Gole dla Bruk-Betu strzelili natomiast Tomas Poznar oraz Muris Mesanovic.

120+4′ Była okazja dla gospodarzy, ale niecieczanie nie zdołali trafić do bramki. Solidna obrona gości.

120+3′ Świetna szansa Puszczy zaprzepaszczona! Teraz w drugą stronę, zaczyna akcję zespół z Niecieczy.

120+2′ Temperatura meczu bardzo wysoka! Gospodarze starają się zdobyć bramkę wyrównującą, ale Puszcza nie rezygnuje z ataków.

120′ Cztery minuty doliczone.

120′ Żółty kartonik dla Ambrosiewicza.

117′ Frelek zobaczył żółtą kartkę.

116′ Bruk-Bet dąży do wyrównania. Puszcza na razie solidnie się broni.

113′ Artem Putiwcew ukarany żółtym kartonikiem.

111′ Kadlec z żółtą kartką.

108′ Dominik Frelek zmienił Piotra Mrozińskiego.

106′ Jakub Bartosz za Marcela Pięczka.

105+2′ Przerwa. Za chwilę początek drugiej połowy.

105+2′ Kacper Karasek zmienił Andrzeja Trubehę.

105′ Dwie minuty doliczone do pierwszej części dogrywki.

99′ GOL! Puszcza ponownie na prowadzeniu! Konrad Stępień strzałem głową pokonał Loskę! Asysta na koncie Tomalskiego.

98′ Wymiana ciosów w Niecieczy. Raz atakuje Bruk-Bet, raz próbuje odpowiedzieć Puszcza.

91′ Tomas Poznar zszedł z boiska. W jego miejsce Bartosz Farbiszewski.

91′ Zaczynamy pierwszą połowę dogrywki!

90+5′ Koniec! Czeka nas dogrywka.

90′ Trzy minuty doliczone.

89′ Bardzo ważna interwencja Tomasza Loski.

87′ Zostało kilka minut do końca podstawowego czasu gry. Czy kibice doczekają się dogrywki?

84′ Dwie zmiany w drużynie Puszczy. Z murawy zeszli Kamil Zapolnik i Rok Kidrić, a w ich miejsce pojawili się Hubert Tomalski oraz Lucjan Klisiewicz.

80′ Taras Zawijski zmienił Bruno Wacławka.

75′ Mecz nabrał tempa!

71′ GOL! Bruk-Bet wyrównuje! Muris Mesanovic daje gospodarzom remis. Asystę na swoim koncie zapisał sobie Maciej Ambrosiewicz.

69′ Zmiana w szeregach Puszczy. Artur Siemaszko został zmieniony przez Konrada Stępnia.

66′ Dwie roszady w ekipie z Niecieczy. Na boisku zameldowali się Mariusz Fornalczyk oraz Muris Mesanovic. Z murawy zeszli Marcel Błachewicz i Michal Hubinek.

61′ GOL! Puszcza prowadzi! Kuriozalna sytuacja w polu karnym gospodarzy. Samobój Andreja Kadleca.

58′ Andrzej Trubeha z żółtą kartką.

51′ Szybka odpowiedź Puszczy! Artur Siemaszko trafia na 1:1! Dośrodkowywał Marcel Pięczek.

49′ Żółta kartka dla Kamila Zapolnika.

47′ Świetny początek gospodarzy! Bruk-Bet wychodzi na prowadzenie, dzięki bramce Tomasa Poznara. Marcel Błachewicz dośrodkował na głowę Czecha, a ten strzałem głową pokonał Kewina Komara.

46′ Czas na drugą połowę!

45′ Koniec pierwszej połowy. Na razie mecz w Niecieczy stoi na bardzo niskim poziomie. Po pierwszych 45 minutach bez bramek.

36′ Na razie finał baraży nie zachwyca pod względem poziomu piłkarskiego.

30′ Gospodarze nadal przeważają, jeśli chodzi o czas spędzony przy piłce.

23′ Mocny strzał jednego z graczy Bruk-Betu.

21′ Znowu zrobiło się niebezpiecznie pod bramką Bruk-Betu.

17′ Na razie częściej przy piłce gospodarze. Puszcza za to aktywniejsza w ofensywie.

13′ Strzelał Michał Koj, ale uderzenie gracza Puszczy było bardzo niecelne.

9′ Nieco lepszy fragment Puszczy.

8′ Poznar ukarany żółtym kartonikiem.

4′ Kidrić z żółtą kartką.

3′ Gra na razie mocno szarpana.