Polska Reprezentacja Polski

Premier League: Wygrana United z Kuszczakiem w bramce

Tomasz Kuszczak stanął w bramce Manchesteru United w wygranym w sobotę z Fulham 2:0 meczu 32. kolejki Premier League. Dla Polaka to drugi występ ligowy z rzędu.

Liderujące w tabeli „Czerwone Diabły” pewnie wygrały po golach Dymitara Berbatowa oraz Antonio Valencii. Przy obu trafieniach asysty zaliczył Portugalczyk Nani.

Komplet punktów zainkasowały także inne zespoły z czołówki – Chelsea Londyn i Tottenham Hotspur. „The Blues” na Stamford Bridge pokonali Wigan Athletic 1:0, a jedyną bramkę zdobył w 67. minucie Florent Malouda. Tottenham po zaciętym meczu wygrał z kolei ze Stoke City 3:2, a wszystkie gole padły jeszcze w pierwszych 45 minutach. Dwie bramki strzelił dla „Kogutów” Peter Crouch, a jednego Luka Modrić.

Pięć goli padło także na Stadium of Light, gdzie Sunderland przegrał z West Bromwich Albion 2:3. W pozostałych meczach Bolton Wanderers 3:0 pokonał West Ham United, a Blackburn Rovers 1:1 zremisowało z Birmingham City.