Ligi w Europie Inne ligi

Premier League: Wielkie emocje na Stamford Bridge

Chelsea Londyn zremisowała 3:3 w pierwszym niedzielnym spotkaniu 21. kolejki angielskiej Premier League. Spotkaniu do ostatnich sekund towarzyszyły wielkie emocje.

„The Blues” objęli prowadzenie w 23. minucie po golu z rzutu karnego Franka Lamparda. W 41. minucie także strzałem z „11” do wyrównania doprowadził Ashley Young. Druga połowa znakomicie rozpoczęła się dla gości, którzy dzięki trafieniu Emile’a Heskey’a w 47. minucie wyszli na prowadzenie. Korzystny rezultat zdołali utrzymać do 84. minuty, kiedy to wyrównał Didier Drogba. Pięć minut później Chelsea już prowadziła, a na listę strzelców wpisał się John Terry. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się wygraną gospodarzy Ciaran Clark uratował Aston Villi jeden punkt.