Przejdź do treści
MIELEC 17.06.2024
PKO EKSTRAKLASA -- SEZON 2024/2025 -- PILKA NOZNA TRENING POLISH LEAGUE FOOTBALL PRACTISE
DRUZYNA
FOT. MICHAL TRZPIS/400MM.PL

Polska Ekstraklasa

Poważne kłopoty Stali Mielec? Kolejny sponsor wycofuje się z klubu

Stal Mielec oficjalnie poinformowała, że grupa PGE nie będzie w nadchodzącym sezonie sponsorem klubu. To drugi poważny cios dla biało-niebieskich.

Wczoraj mielecki klub oficjalnie poinformował, że ze sponsorowania wycofuje się firma PZU. Współpraca trwała od 2021 roku, ale w nadchodzącym sezonie nie będzie kontynuowana.

Jeszcze dłuższy był związek Stali z PGE, która znajdowała się w gronie sponsorów strategicznych od 2016 roku. Dwa lata później PGE stała się sponsorem tytularnym klubu.

Umowa pomiędzy Stalą, a PGE miała obowiązywać do końca przyszłego sezonu. Firma jednak zdecydowała się przedwcześnie zakończyć współpracę.

Jaki to jest cios dla mieleckiego klubu pod względem finansowym? Umowa z PGE gwarantowała wpływy około 6 milionów złotych rocznie.

guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
JimmyO
JimmyO
2 lipca, 2024 13:40

Tuskoludki objeły władze….. Tyle w temacie, a reszte niech każdy sobie dokonczy

Timmy1-0
Timmy1-0
2 lipca, 2024 20:10

Raczej PiS stracił władzę i skończyło się, że poseł albo prezydent z Mielca wykorzysta wtyki aby przypodobać się wyborcom. Jaki związek ma PZU i PGE z Mielcem? PZU jest z Warszawy, PGE bodajże z Lublina. Czemu akurat padło na Mielec? „Niech każdy sam sobie dokończy”.

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 30/2024

Nr 30/2024