Pora na El Clasico! [Relacja LIVE]

Ligi w Europie La Liga

Zapraszamy na relację live z El Clasico, czyli meczu rozgrywanym między FC Barceloną a Realem Madryt. Liczymy na wiele piłkarskich emocji!

KLIKNIJ F5, ABY ODŚWIEŻYĆ RELACJĘ!

90+7 KONIEC! Jude Bellingham daje Realowi Madryt zwycięstwo w El Classico. Wielkim piłkarzem jest reprezentant Anglii. Barcelona przegrywa z Królewskimi 1:2.

90+6 Rzut rożny jeszcze dla Barcelony. Ostatnia okazja na wyrównanie.

90+5 Wchodzi jeszcze Lucas Vazquez w miejsce Viniciusa.

90+3 Całym zespołem atakuje Barca.

90+2 JEST GOL DLA REALU MADRYT! KOLEJNY RAZ DO SIATKI TRAFIA JUDE BELLINGHAM.

90+1 Rozgrywa pod polem karnym Barcelony Real.

90′ Cztery minuty dłużej pogramy w tym spotkaniu.

89′ Ofiarna teraz interwencja w defensywie Christensena. Nerwowo gra w końcówce Barcelona.

88′ Świetną piłkę w polu karnym otrzymał Joselu. Hiszpan jednak zatrzymany w ostatnim momencie przez Inigo Martineza.

86′ Efektownie uderzył z przewrotki Raphinha. Łapie jednak piłkę Kepa.

85′ Cofnięta teraz pod własne pole karne Blaugrana.

83′ Obie strony szukają swoich szans, aby wyjść na prowadzenie.

82′ Błąd teraz Joselu przy wyprowadzaniu kontrataku.

81′ Kolejny strzał Dumy Katalonii. Niecelnie tym razem Gavi.

80′ Zza pola karnego spróbował swoich sił Robert Lewandowski. Strzał jednak poleciał nad poprzeczką.

79′ Kapitalnie wpadł w pole karne Camavinga. Przegrał jednak pojedynek fizyczny z Araujo.

78′ Dobrze Araujo poradził sobie z Viniciusem we własnym polu karnym.

77′ Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy. Raphinha zastępuje Joao Felixa. Yamal wchodzi w miejsce Joao Cancelo.

76′ Po sprytnym rozegraniu stałego fragmentu gry Valverde trafia w mur.

75′ Groźny rzut wolny z bliskiej odległości dla Realu.

74′ Dobre dośrodkowanie Modricia. Radzą sobie z nim jednak obrońcy Barcy.

73′ Za mocne podanie ze strony Barcelony. Łapie piłkę Kepa.

72′ Korekta w składzie Barcelony. Oriol Romeu wchodzi w miejsce Lopeza.

69′ Złapał teraz wiatr w żagle Real. Agresywnie atakują goście. Chcą iść za ciosem.

68′ MAMY WYRÓWNANIE! GENIALNE UDERZENIE Z DYSTANSU JUDE BELLINGHAMA! Bez szans był Ter Stegen.

67′ Mocne uderzenie z dystansu ze strony Tchouameniego. Broni jednak Ter Stegen.

66′ Próbuje zaatakować Real Madryt.

65′ Groźna akcja Blaugrany! Joao Cancelo wchodzi świetnie w pole karne, ale jego strzał ostatecznie zablokowany. Będzie miała Barca rzut rożny.

64′ Faulowany Lewandowski przez Rudigera.

63′ Swoje występy kończą także Toni Kroos oraz  Rodrygo. Zastępują ich Luka Modrić i Joselu.

62′ Na boisku melduje się Robert Lewandowski. Miejsca ustępuje mu Ferran Torres.

61′ Żółty kartonik dla Daniego Carvajala.

60′ Dobrze teraz centre ze skrzydła wyłapuje Kepa.

59′ GENIALNĄ SYTUACJĘ MARNUJE JOAO CANCELO! Portugalczyk świetnie wpadł w pole karne rywali jednak uderzył wysoko nad poprzeczką.

57′ Uderzył z dystansu Toni Kroos. Z łatwością futbolówkę łapie jednak bramkarz FC Barcelony.

55′ Szybciej od Bellinghama przy piłce Ter Stegen. Okazja na uspokojenie gry przez Dumę Katalonii.

54′ Stara się agresywniej grać teraz Real.

53′ Świetnie teraz defensywa FC Barcelony. Zatrzymany w polu karnym Jude Bellingham i tylko rzut rożny dla Królewskich.

52′ Zmiana w Realu Madryt. Mendy zastąpiony przez Camavingę.

51′ W SŁUPEK TRAFIA ZNOWU FC BARCELONA! Świetne dośrodkowanie zza pola karnego posłał Lopez. Piłka po strzale głową Inigo Martineza obija jednak obramowanie bramki.

50′ Wywalczyła rzut rożny Blaugrana.

49′ Dośrodkowanie Rodrygo wpada w ręce bramkarza gospodarzy.

48′ Rozgrywa na własnej połowie Real Madryt.

47′ Świetna okazja Rodrygo! Strzał Brazylijczyka jednak wysoko nad bramką i wznowi Ter Stegen.

46′ Wracamy po przerwie! Liczymy na jeszcze więcej emocji niż w pierwszej połowie spotkania.

45+2 Nie udało się Realowi doprowadzić do wyrównania przed przerwą. Piłkarze obu drużyn schodzą do szatni przy wyniku 1:0.

45+1′ Żółta kartka dla Ferrana Torresa za zatrzymanie Viniciusa, który wyprowadzał kontratak.

45′ Zmarnowany rzut rożny przez Barcelonę.

44′ Fauluje teraz Bellinghama Gavi.

43′ Przyblokowany strzał Kroosa. Piłka w rękach Ter Stegena.

42′ Dobrze obrońcy Królewskich zatrzymują Joao Felixa w polu karnym. Kolejna skuteczna interwencja defensorów gości.

41′ Wyżej podchodzi Real. Gracze Ancelottiego próbują jeszcze zagrozić bramce Ter Stegena przed przerwą.

40′ Faulowany w środkowej części boiska Bellingham.

39′ Rozgrywają teraz obrońcy Królewskich.

38′ Genialne podanie Kroosa trafia do Carvajala, który decyduje się oddać strzał. Hiszpan trafia jednak w boczną siatkę.

37′ Z dystansu próbował Lopez. Uderzenie jednak daleko od bramki.

36′ Teraz przy futbolówce przez dłuższy moment Real.

35′ Dobry pomysł miał ze sprytnym podaniem Gundogan. Źle zrozumiał się jednak z kolegami reprezentant Niemiec.

34′ Dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze.

33′ Spokojnie akcje konstruuje teraz Barca.

32′ Świetnie w pole karne wpada Balde! Zatrzymany jednak przez stoperów wychowanek Blaugrany.

30′ Ciężko pracuje dzisiaj Jude Bellingham.

29′ Kolejna centra Realu dobrze wybita przez defensorów Barcelony.

28′ Genialna interwencja w defensywie Daniego Carvajala. Świetnie Hiszpan zatrzymał Felixa, który wychodził sam na sam z Kepą.

27′ Atakiem pozycyjnym próbuje teraz Real.

26′ Rozgrywa teraz Barcelona.

25′ Świetnie pojedynek z Balde wygrywa Carvajal. Od bramki wznowi Kepa.

24′ Fauluje Jude Bellingham. Rzut wolny na środku boiska dla gospodarzy.

23′ Słabo funkcjonuje środek pola Królewskich. Zdecydowanie lepsza w tym aspekcie gry Blaugrana.

22′ Próbował z dystansu zaskoczyć Ter Stegena Antonio Rudiger! Uderzenie Niemca jednak okazało się niecelne.

21′ Kolejny groźny kontratak Barcelony zatrzymany przez defensywę Realu.

19′ Wyżej i bardziej agresywnie podchodzi teraz do rywali ekipa gości.

18′ Zepchnięty pod własną bramkę Real. Źle weszli w to spotkanie podopieczni Ancelottiego.

17′ Faul w ataku Dumy Katalonii. Żółtą kartką ukarany Lopez.

16′ W SŁUPEK TRAFIA BARCELONA! Karygodny błąd w defensywie Toniego Kroosa mógł zakończyć się drugą bramką dla Blaugrany.

15′ Od obrony akcje tworzyć będzie Barcelona.

14′ Groźny kontratak Barcelony zatrzymany. Dobrze w defensywie drużyna Ancelottiego.

13′ Zablokowany strzał Viniciusa. Bardzo aktywny dzisiaj Brazylijczyk.

12′ Niedokładnie goście i faulowany Joao Cancelo. Wznowi grę Blaugrana.

11′ Piłką operują Królewscy.

10′ Agresywniej w pressingu teraz Real.

9′ Gavi wygrywa pojedynek w defensywie z Viniciusem. Rzut wolny dla Barcy.

8′ Dośrodkowanie Viniciusa pada łupem Ter Stegena.

7′ MAMY BRAMKĘ!!! Pierwszego gola w dzisiejszym Klasyku zdobywa Ilkay Gundogan! Agresywnie Niemiec poszedł na piłkę po błędzie Realu w defensywie i sprytnym strzałem pokonał Kepe. Królewscy muszą odrabiać straty.

5′ Dobrze ustawienie goście nie dają dużego pola do popisu Barcelonie.

4′ Skonstruować akcje próbują teraz gospodarze.

3′ Sporo walki w środkowej części boiska. Żadna z drużyn nie może dłużej utrzymać się przy futbolówce.

2′ Królewscy próbowali długim podaniem zaskoczyć defensywę Blaugrany. Nie dobiegł do piłki jednak Vinicius.

1′ Zaczynamy wielkie widowisko! Od środka gracze Dumy Katalonii.

16:12
Arbitrem dzisiejszego meczu będzie Jesús Gil Manzano.

16:10
Na taki skład zdecydował się natomiast Carlo Ancelotti.

16:05
W wyjściowym składzie Dumy Katalonii zabrakło Roberta Lewandowskiego. Polak rozpocznie dzisiejszy hit na ławce rezerwowych.

16:00
Witamy w relacji tekstowej na żywo z meczu, którym żyje cały piłkarski świat. FC Barcelona zmierzy się z Realem Madryt.