HANOWER 23.06.2024
TRENING REPREZENTACJI POLSKI NA EURO 2024 --- POLISH FOOTBALL NATIONAL TEAM PRESS CONFERENCE ON EURO 2024 IN HANOVER
TYMOTEUSZ PUCHACZ

Pogrom w Kilonii. Holstein przyjęło szóstkę od Bayernu, asysta Puchacza

Bayern Monachium pokonał aż 6:1 Holstein Kiel i jako jedyny ma komplet zwycięstw po trzech kolejkach Bundesligi. Asystę przy honorowej bramce dla beniaminka zanotował Tymoteusz Puchacz.

Szybko, łatwo i przyjemnie – właśnie w takim stylu Bayern wywiózł z Kilonii trzecie ligowe zwycięstwo. Monachijczycy pokonali Holstein Kiel aż 6:1.

Już do przerwy prowadzili różnicą czterech goli po trafieniach kolejno Jamala Musiali, dublecie Harry’ego Kane’a i samobóju Nicolaia Remberga.

W drugiej połowie na boisku pojawił się Tymoteusz Puchacz. Reprezentant Polski zaznaczył swoją obecność na murawie w postaci asysty. W 82. minucie dograł do Armina Gigovicia, a ten zdobył honorowego gola.

Ostateczny rezultat ustalił w doliczonym czasie gry z rzutu karnego Kane.