Piąte zwycięstwo Interu!

Inter Mediolan kontynuuje serię wygranych i walczy o tytuł wicemistrza Włoch. Tym razem Mediolańczycy pokonali Sassuolo 4:2.

Inter Mediolan wygrywa z Sassuolo 4:2 w ostatnim, sobotnim meczu 35. kolejki włoskiej Serie A. Wynik meczu wskazuje na pewne zwycięstwo mediolańczyków, jednak w rzeczywistości Nerrazzuri mieli bardzo trudny bój na własnym stadionie.

W 11. minucie spotkania Berardi trafił do siatki, ale na szczęście Interu gol nie został uznany przez pozycję spaloną. Jeszcze w pierwszej połowie świetną bramka popisał się Romelu Lukaku, który wypracował pozycję strzelecką zza pola karnego i skutecznym uderzeniem posłał piłkę do siatki.

Tuż po przerwie piłkę do własnej siatki skierował Tressoldi, prezentując trafienie Interowi. Na 3:0 podwyższył Lautaro Martinez

Sassuolo w drugiej połowie znalazło receptę na rozmontowanie obrony Interu, w 63. minucie do siatki trafił Matheus Henrique, później na 3:2 strzelił Davide Frattesi

Ostatniego gola w samej końcówce zdobył Romelu Lukaku, wieńcząc swój bardzo dobry występ dubletem.