Przejdź do treści
LODZ 09.07.2024

WIDZEW LODZ STADION STADIUM

DRON WIDOK OGOLNY GENERAL VIEW , DRON UAV ARCHITEKTURA Z LOTU PTAKA 

ARCHITECTURE EAGLE EYE VIEW DRON DJI AIR Z POWIETRZA 

FOTOGRAFIA LOTNICZA AERIAL PHOTOGRAPHY

FOT. MARCIN BRYJA / 400mm.pl

Polska Ekstraklasa

OFICJALNIE: Szósty transfer Widzewa. Nowy skrzydłowy w łódzkim zespole

Widzew Łódź oficjalnie ogłosił szósty transfer w letnim oknie. Nowym piłkarzem RTS został Hilary Gong, który ostatnio występował w słowackim AS Trenczyn.

Paweł Gołaszewski

Nigeryjczyk ma 25 lat i występuje na pozycji skrzydłowego. Gra głównie na prawej stronie, ale w razie konieczności może występować także na lewej flance.

Gong w poprzednim sezonie rozegrał 31 meczów w lidze słowackiej, w których strzelił pięć goli i zaliczył cztery asysty. Do tego doszło jedno trafienie w trzech występach w krajowym pucharze.

– Moje główne atuty to szybkość i siła fizyczna, ale potrafię też uderzyć na bramkę. Zdecydowanie najlepiej czuję się na skrzydle – powiedział Gong na łamach oficjalnej strony klubu. – Wiem, jaką marką jest Widzew i jak bardzo tym Klubem żyją kibice. Chcę osiągnąć jak najwięcej, ale nie skupiam się tylko na celach indywidualnych, bo najważniejsze jest dobro zespołu.

Zawodnik przeszedł do Widzewa na zasadzie transferu definitywnego. Jego kontrakt będzie obowiązywał do końca czerwca 2026 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024