Przejdź do treści
GDYNIA 02.06.2024 
SPORT PILKA NOZNA FORTUNA 1 LIGA SEZON 2023/24 MECZ ARKA GDYNIA - MOTOR LUBLIN BARAZ FINAL - FOOTBALL POLISH FIRST LEAGUE SEASON 2023 - 2024 PLAY OFF FINAL MATCH GAME ARKA GDYNIA - MOTOR LUBLIN - 
NZ TRENER MATEUSZ STOLARSKI COACH , LAWKA REZERWOWYCH GOSCI TEAM AWAY BENCH , 
FOT. GRZEGORZ RADTKE / 400mm.pl

Polska Ekstraklasa

OFICJALNIE: Mateusz Stolarski przedłużył kontrakt!

Trener Motoru Lublin, Mateusz Stolarski przedłużył kontrakt z klubem do 30 czerwca 2025 roku. W sezonie 2024/2025 trener Stolarski będzie najmłodszym spośród pierwszych trenerów drużyn PKO BP Ekstraklasy.

Dominik Wasilewski

– Cieszę się, że będę mógł dalej kontynuować ten projekt, bo dobrze się pracuje wśród dobrych ludzi. Przychodząc do Motoru prawie dwa lata temu miałem marzenie, żeby wznieść ten klub na wyższy poziom. Chciałem, żeby kibice mogli być dumni z tej drużyny. Spotkałem tu środowisko, które chce się rozwijać, ale nie spodziewałem się, że sukcesy nadejdą tak szybko. To było możliwe dzięki fantastycznym piłkarzom i społeczności, która jest zgromadzona wokół klubu. Przeszliśmy już długą drogę, ale wierzę, że wszystko, co najlepsze jest jeszcze przed nami. Najważniejsze, żebyśmy byli razem. Wtedy dalej będziemy niezniszczalni – powiedział trener Stolarski po podpisaniu kontraktu.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024