Soccer Football - Serie A - Monza v Inter Milan - U-Power Stadium, Monza, Italy - September 15, 2024 Inter Milan coach Simone Inzaghi,Image: 907995317, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Alessandro Garofalo / Reuters / Forum

Ligi w Europie Serie A

Niespodzianka we Włoszech! Monza remisuje ze słabym Interem, debiut Zielińskiego w tle

Takiego rozstrzygnięcia mało kto się spodziewał. Inter Mediolan po bardzo słabym występie wyciągnął remis w meczu z Monzą w 9. kolejce Serie A.

Mozna była o mały krok od triumfu nad Interem! Piłkarze Alessandro Nesty sprawili niemałą niespodziankę na zakończenie niedzielnych meczów w 4. kolejce Serie A i zremisowali z Interem Mediolan 1:1.

Całe spotkanie kompletnie niczym się nie wyróżniło. Spodziewaliśmy się zdecydowanej przewagi Interu z ogromną liczbą oddanych strzałów, ale mistrz Włoch w ogóle nic nie grał.

W 81. minucie kibice Monzy popadli w ekstazę po trafieniu Dany’ego Moty. Niespodzianka wisiała w powietrzu, ale w 86. minucie Denzel Dumfries doprowadził do wyrównania i ostatecznie oba zespoły dopisują na swoim koncie po punkcie.

W 56. minucie na boisku pojawił się Piotr Zieliński, jednocześnie zadebiutował w Interze Mediolan. Polski zawodnik w nieco ponad pół godziny nie błysnął niczym szczególnym.