Napoli wygrywa z Atalantą w lidze

W debiutanckim spotkaniu pod dowództwem Waltera Mazzarriego, Napoli odniosło zwycięstwo nad Atalantą 2:1. Na murawie pojawił się także Piotr Zieliński.

Po ostatniej, kompromitującej porażce z Empoli, zespół Napoli wraca na szlak zwycięstw. W 13. kolejce mistrz Włoch pokonał Atalantą 2:1, mecz stanowił również debiut Waltera Mazzarriego, który niedawno zastąpił Rudiego Garcię na ławce trenerskiej Napoli.

Nowy szkoleniowiec prędko musiał dokonać zmiany taktycznej, w 39. minucie Mathias Oliveira doznał poważnie wyglądającej kontuzji kolana i na noszach opuścił murawę.

Jeszcze przed przerwą Napoli objęło prowadzenie za sprawą gola Kvichy Kvaratskhelii.

Tuż po wznowieniu gry do siatki trafił Ademola Lookman na 1:1. Napoli w drugiej połowie grało znacznie gorzej, jednak mistrzowi udało się zdobyć gola na wagę trzech punktów. W 79. minucie Elif Elmas skierował piłkę do siatki.

Piotr Zieliński wystąpił w pierwszym składzie i opuścił plac gry w 78. minucie.