Napoli wraca na szlak zwycięstw

Napoli szybko otrząsnęło się po niedawnej porażce z Lazio i lider tabeli szybko wrócił na ścieżkę zwycięstw. Neapolitańczycy z Piotrem Zielińskim w składzie wygrali 2:0 z Atalantą.

Lider Serie A kontynuuje marsz w kierunku scudetto. Po ostatniej porażce Napoli błyskawicznie wraca na swój poziom i w 26. serii gier włoskiej ligi pokonuje zespół Atalanty 2:0.

Napoli było zespołem zdecydowanie lepszym w przekroju całego spotkania. Przewaga gospodarzy trwała od początku i w pierwszej połowie była mocno widoczna, choć do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.

W drugiej połowie mecz się nieco wyrównał, jednak Napoli stało się bardziej skuteczne. W 60. minucie meczu Kvicha „Kvaradona” Kvaratshkelia dał prowadzenie Napoli. Gruzin fenomenalnie wykończył indywidualną akcję, świetnie zwiódł kilku zawodników rywala ich polu karnym i mocnym strzałem posłał piłkę w sieć. Gol zawodnika Napoli można zobaczyć niżej.

W 77. minucie wynik meczu na 2:0 ustanowił Rrahmani.

Piotr Zieliński zagrał od początku tego spotkania i został zmieniony w 66. minucie.

Napoli mknie autostradą w kierunku tytułu mistrzowskiego. W tym momencie przewaga to 18 punktów nad drugim Interem!