Napoli idzie po swoje

Ligi w Europie Serie A

Krok po kroku Napoli zbliża się do tytułu mistrza Włoch. Kolejnym przystankiem na autostradzie po scudetto było Torino. Dla lidera nie było to żadnym problemem i mecz zakończył się wynikiem 4:0.

Formalność po stronie Napoli. Lider włoskiej Serie A bez żadnego problemy wygrał z Torino aż 4:0 i umocnił swoją przewagę na fotelu lidera włoskiej ligi.

Napoli już od samego początku budowało przewagę na boisku i w 9. minucie Victor Osimhen trafił do siatki, asystę przy golu Nigeryjczyka zanotował Piotr Zieliński. Jeszcze w pierwszej połowie bramkę zdobył Kvicha Kvaratskhelia, wykorzystując rzut karny.

Kilka minut po przerwie wynik podwyższył Osimhen. W 68. minucie czwartą bramkę w tym spotkaniu dołożył Tanguy Ndombele.

Napoli ma 21 punktów przewagi nad Interem Mediolan i jest zdecydowanym liderem. Torino plasuje się w środku stawki.