Milan znów bez wygranej!

Ligi w Europie Serie A

AC Milan nie może przełamać się w Serie A. Mistrz Włoch trzeci mecz z rzędu kończy bez zwycięstwa, w sobotni wieczór poległ z Udinese 3:1.

Trzeci mecz z rzędu ze stratą punktów, nie tak Milan wyobrażał sobie tę fazę sezonu we włoskiej Serie A. Na domiar złego Rossoneri polegli z Udinese 3:1.

Już w 9. minucie spotkania Roberto Pereyra trafił do siatki i Udinese objęło prowadzenie. Chwilę przed przerwą wynik wyrównał Zlatan Ibrahimović, szwedzki snajper wykorzystał rzut karny.

Jeszcze przed przerwą, w szóstej minucie doliczonego czasu gry Beto trafił do siatki i Udinese po raz drugi w tym meczu objęło prowadzenie.

W drugiej części meczu Milan miał optyczną przewagę, ale grał zwyczajnie słabo. W 70. minucie meczu Kingsley Ehizibue trafił na 3:1 i dobił w tym meczu mistrza Włoch.

Milan jest na 4. miejscu w tabeli, ale ostatnie wyniki nie napawają optymizmem, by mediolańczycy utrzymali lokatę. Udinese wędruje w górę tabeli i jest na 8. pozycji.