Milan triumfuje w meczu z Atalantą

Milan po znakomitym występie pewnie pokonał Atalantę 2:0. Jednym z głównych wydarzeń jest powrót Zlatana Ibrahimovicia po długiej kontuzji.

AC Milan po świetnej grze pokonał Atalantę na zakończenie niedzielnych meczów włoskiej Serie A. Mediolańczycy byli o kilka klas lepsi od przeciwnika z Bergamo i mieli przewagę w całym spotkaniu.

W 25. minucie Milan objął prowadzenie po samobóju bramkarza Juana Musso, choć w zasadzie autorem trafienia był Theo Hernández. Piłkarz z Mediolanu huknął z dalszej odległości, piłka odbiła się od słupka i potem od pleców bramkarza i wpadła do siatki.

Po przerwie wynik spotkania na 2:0 ustalił Junior Messias. Brazylijczyk wykorzystał podanie od Rafaela Leao.

W 74. minucie Zlatan Ibrahimović pojawił się na boisku w miejsce Olivera Giroud. Szwedzki napastnik powrócił do gry po poważnej kontuzji kolana, z którą walczył od maja ubiegłego roku.

To trzecia wygrana Mediolańczyków z rzędu. W tym momencie obecny mistrz Włoch jest na 3. miejscu w klasyfikacji. Atalanta po 24 meczach jest na 6. pozycji.