LECZNA 15.09.2024
MECZ 9. KOLEJKA BETCLIC I LIGA SEZON 2024/25 --- POLISH FIRST LEAGUE FOOTBALL MATCH IN LECZNA: GORNIK LECZNA - MIEDZ LEGNICA
nz KAMIL ANTONIK GOL GOAL CIESZYNKA RADOSC DRUZYNA TEAM

Miedź zdobyła twierdzę w Łęcznej. Dublet Antonika pogrążył Górnika

Miedź Legnica pokonała 2:1 Górnika Łęczna po dwóch golach Kamila Antonika w hicie 9. kolejki I ligi. Dla podopiecznych Ireneusza Mamrota to pierwsza domowa porażka w tym sezonie.

Kamil Antonik show w Łęcznej. Napastnik Miedzi w ciągu zaledwie pięciu minut dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i przechylił szalę zwycięstwa.

Górnik odpowiedział trafieniem kontaktowym w drugiej połowie autorstwa Przemysława Banaszka, ale na więcej gospodarzy nie było dzisiaj stać. Pierwsza domowa porażka w wykonaniu podopiecznych Ireneusza Mamrota stała się faktem. W dodatku to już ich druga przegrana z rzędu.

Miedź Legnica zrównała się punktami w tabeli z Górnikiem Łęczna. Obydwie drużyny mają na swoim koncie po 16 oczek i zajmują kolejno 4. i 5. miejsce na zapleczu Ekstraklasy. (jb)