Mecze rewanżowe o finał LE i LKE! [LIVE]

Fiorentina już wczoraj rzutem na taśmę zapewniła sobie awans do finału Ligi Konferencji Europy. Dziś w finale może dołączyć do nich Olympiakos, który ma dwubramkową zaliczkę przed rewanżem z Aston Villa. W Lidze Europy niezwyciężone Leverkusen bronić będzie dwubramkowej zaliczki z Rzymu, a Atalanta z Maryslią zagrają o pełną stawkę po remisie w pierwszym meczu.

Końcowe wyniki:
Bayer 2:2 Roma (4:2)
Atalanta 3:0 Marsylia (4:1)
Olympiakos 2:0 Aston Villa (6:2)

90′
Leverkusen wyrównuje w ostatniej akcji meczu! Oni znów to zrobili! Mamy remis!

90+5′
Atalanta dobija swoich rywali! Toure na 3:0

82′
Co za pech Romy! Kapitan drużyny Mancini znalazł się w złym miejscu i czasie. Piłka dośrodkowana po rzucie rożnym odbija mu się od głowy i mamy samobója. Leverkusen 1:2 Roma.

81′
Sędzia Zwayer po analizie VAR wskazuje na środek boiska i Olympiakos ma kolejnego gola. El Kaabi zdobywa kolejnego. Aston Villa już raczej się nie podniesie. Cztery gole w 10 minut wydają się niemożliwe do odrobienia,

66′
Roma wraca do gry! Paredes po razu drugi z rzutu karnego pokonuje bramkarza. W dwumeczu mamy remis 2:2 i wszystko może się teraz wydarzyć. Czy nadchodzi pierwsza porażka Leverkusen?

52′
Atalanta! Włoska drużyna zdobywa drugiego gola. Marsylia ma już duże kłopoty. Do dogrywki brakuje im dwóch bramek. Strzelcem gola jest Ruggeri.

45′
Wyniki do przerwy prezentują się następująco:
Bayer 0:1 Roma (2:1)
Atalanta 1:0 OM (2:1)
Olympiakos 1:0 Aston Villa (5-2)

43′
Sensacja w Leverkusen! Goście z Rzymu chcą pokrzyżować plany Bayeru. Paredes wykonuje rzut karny, którego zamienia na bramkę. Podopieczni De Rossiego tracą już tylko jedną bramkę.

30′
Włoska drużyna z Bergamo zrobiła krok w stronę awansu! Lookman strzela na 1:0 i kibice wpadają w euforię.

29′
Sędzia ma sporo roboty w meczu Leverkusen. Kolejny piłkarze ukarani żółtą kartką to Paredes i Zalewski.

26′
Atalantę dzielą centymetry od gola! Scamacca obija poprzeczkę, a odbitą piłkę dobija De Ketelaere, którą broni bramkarz.

24′
Na boisku melduje się Polak. Nicola Zalewski wchodzi na boisko za kontuzjowanego Leonardo Spinazzole.

20′
Żółte kartoniki oglądają Gianluca Mancini i Edmong Tapsoba.

10′
I mamy pierwszego gola! Olympiakos odjeżdża rywalom z Anglii. El Kaabi zdobywa gola na 1:0 i w dwumeczu mamy już 5:2.

21:00
Zaczynamy! Czas na wielkie starcia półfinałowe!

Składy na dzisiejsze spotkania:

Witamy bardzo serdecznie na relacji live z ostatnich meczów półfinałowych w LE i LKE. Wczoraj Fiorentina w ostatnich akcjach meczu zdobyła bramkę na wagę awansu i teraz może spokojnie wyczekiwać swojego kolejnego rywala na ostatniej prostej. Bayer staje przed niepowtarzalną szansą na przejście do historii jako najlepsza drużyna zdobywając trzy puchary i nie przegrywając przy okazji żadnego meczu.