Mecz Pogoni Siedlce z Polonią Warszawa przerwany

Polska 2 Liga

Spotkanie Pogoni Siedlce z Polonią Warszawa w eWinner 2.liga zostało przerwane. Doszło do starć między kibicami obu drużyn i przerwa w spotkaniu trwała blisko pół godziny.

W 2. kolejce eWinner 2.ligi drużyna Pogoni Siedlce miała rozegrać spotkanie z Polonią Warszawa. Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z planem o godzinie 17:00, w 35. minucie Damian Nowak trafił do siatki i dał prowadzenie drużynie z Siedlc.

Niestety nie udało się dograć pierwszej części spotkania zgodnie z planem. W obrębie stadionu doszło do starcia kibiców obu drużyn. Mimo awantury tuż obok boiska, policja późno podjęła interwencję. Dopiero po pięciu minutach służby rozdzieliły obie strony i doprowadziły do porządku. Mecz w Siedlcach nie został zgłoszony jako impreza masowa.

Przerwa ciągnęła się przez kilkadziesiąt minut. Kibice Polonii nie chcieli wrócić na swoje sektory i istniało prawdopodobieństwo, że spotkanie zostanie ostatecznie zakończone. Prezes Polonii Warszawa Grégoire Nitot dyskutował z kibicami Polonii, aby wrócili na swoje miejsca. Dopiero 30 minutach przerwy udało się wznowić spotkanie.