Manchester City gra z Liverpoolem! [zapis live]

Zapraszamy na spotkanie, którym żyje cała piłkarska Anglia! Na dobry początek soboty Premier League serwuje nam Manchester City – Liverpool.

KLIKNIJ F5, ABY ODŚWIEŻYĆ RELACJĘ!

90+9′ Koniec! Po prawie stu minutach emocji hit Premier League kończy się podziałem punktów. Manchester City 1:1 Liverpool.

90+8′ Blisko bramki Manchester City!

90+7′ Problemy zdrowotne Alissona. Usiadł na murawie brazylijski golkiper.

90+6 Nie śpieszy się za to podopiecznym Kloppa.

90+5′ Świetna interwencja w defensywie Matipa i zablokował Kameruńczyk uderzenie Bernardo Silvy.

90+4′ Uaktywnia się Manchester City. Obywatele chcą wygrać ten mecz i nie zadowala ich remis.

90+3′ Żółtym kartonikiem napomniany Endo za faul na Doku.

90+2′ Czy którąś z ekip stać jeszcze na wyprowadzenie ostatniego ciosu?

90′ Aż osiem minut doliczył sędzia.

89′ Żółty kartonik za dyskusję z arbitrem dla Bernardo Silvy.

88′ Wepchnięty z piłką do bramki Alisson, ale oczywiście był w tej sytuacji faulowany.

87′ Rzut rożny dla Manchesteru City.

86′ Faulowany Doku. Żółta kartka dla Matipa.

85′ Kolejne zmiany w Liverpoolu. Endo i Eliott za Nuneza i Mac Allistera.

84′ Strzał Doku zablokowany.

83′ W mur trafia Alvarez.

82′ Faulowany w pobliżu pola karnego Akanji. Szansa na gola ze stałego fragmentu gry dla Obywateli.

80′ JEST WYRÓWNANIE! Płaskim uderzeniem Edersona pokonał Trent Alexander-Arnold! Wymyka się to zwycięstwo z rąk piłkarzy Manchesteru City.

79′ Blisko drugiej bramki Haaland! Zablokowany jednak strzał Norwega.

78′ Okazja do kontry dla Liverpoolu.

77′ Faulowany przez Diaza Foden.

76′ Strzał głową Haalanda ponad poprzeczką.

75′ Żółtym kartonikiem ukarany Darwin Nunez.

74′ Naciskają na Obywateli The Reds.

73′ Kolejna korekta w składzie Liverpoolu. Gakpo zastąpił Szoboszlaia.

72′ Dobrze do podania doszedł teraz Darwin Nunez. Po interwencji Edersona The Reds otrzymują rzut rożny.

71′ Matip dobrze powstrzymał atak Bernardo Silvy.

70′ Świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale niecelnie głową uderzył Rodri.

69′ Po analizie VAR druga bramka dla Manchesteru City została anulowana. Faulowany był w tej sytuacji Alisson.

68′ JEST GOL! Po błędzie Alissona piłkę do siatki wbił Ruben Dias.

67′ Znowu róg dla City.

66′ Znowu agresywniej w pressingu Liverpool. Dobrze z tym naciskiem radzi sobie jednak Manchester City.

65′ Z dystansu uderzył Rodri i po rykoszecie mamy rzut rożny.

63′ Sprytne dośrodkowanie Fodena, ale nikt do niego nie doszedł. Wznawiać będzie Alisson.

62′ Na spalonym Phil Foden.

61′ Coraz agresywniej gra Liverpool. Kolejny rzut rożny dla zawodników z Anfield.

60′ Świetnie teraz defensywie popracował Erling Haaland.

59′ Wpada w pole karne Darwin Nunez, ale powstrzymuje go Nathan Ake. Kolejny korner dla gości.

58′ Zablokowane uderzenie Fodena w polu karnym.

57′ Rzut rożny dla The Reds.

56′ Dobrze poradził sobie Rodri z Luisem Diazem.

55′ Niecelne uderzenie z woleja Erlinga Haalanda.

54′ Nie ma zamiaru bezczynnie się przyglądać Jurgen Klopp. Podwójna zmiana w szeregach Liverpoolu. Diaz za Jote i Gravenberch w miejsce Jonesa.

53′ Tragiczne pudło Alvareza! Świetnie poradził sobie z Mac Allisterem Jeremy Doku, ale Argentyńczyk nie był w stanie wykorzystać jego podania i uderzył niecelnie.

52′ Dośrodkowanie Tsimikasa ląduje w rękach Edersona.

51′ Korner dla Liverpoolu.

50′ Świetnie z Salahem w polu karnym poradzili sobie Ake i Akanji.

49′ Faulowany w środku pola Mac Allister.

48′ W ataku pozycyjnym swoich sił próbują goście.

47′ Wysoki pressing od początku nakładają The Reds.

46′ Wrócili na murawę piłkarze obu drużyn. Wznawiamy hit Premier League!

45+2′ Koniec pierwszej połowy! Do szatni Obywatele schodzą z jednobramkowym prowadzeniem po bramce Erlinga Haalanda.

45+1′ Bardzo niepewna interwencja Edersona po ciekawym zagraniu Szoboszlaia.

45′ Minutę dorzuca do pierwszej połowy sędzia.

44′ BLISKO! Foden zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, ale fenomenalną interwencją popisał się Alisson. Nie był to łatwy do obrony strzał.

43′ Coraz mniej czasu na wyrównanie przed przerwą mają goście.

42′ Dobrze wyprowadził kontratak Jeremy Doku, ale jego podanie koncertowo zmarnował Julian Alvarez. A mogło być 2:0.

41′ Na spalonym Darwin Nunez i znowu piłka w posiadaniu gospodarzy.

40′ Dobrze zatrzymany Doku przez Trenta Alexandra-Arnolda.

38′ Znowu na własnej połowie broni się Liverpool.

37′ Nie dał rady opanować piłki Alvarez i od bramki wznawiać będzie Alisson.

36′ Dobrze w rozgrywaniu futbolówki czuje się dzisiaj wysoko ustawiony Akanji.

35′ Błąd w rozegraniu City i do piłki w polu karnym dopada Nunez. Urugwajczyk uderzył jednak niecelnie z trudnej pozycji.

34′ Piąstkuje piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ederson.

33′ Pogubił się w polu karnym Mohamed Salah i zmarnowana świetna okazja Liverpoolu.

32′ Rykoszet po strzale Doku i znowu rzut rożny dla gospodarzy.

31′ Wyżej wychodzą w pressingu piłkarze Kloppa.

30′ Nie sięgnął piłki Diogo Jota. Dobra to była okazja dla The Reds.

29′ Do ataku rusza Liverpool.

27′ I MAMY PIERWSZĄ BRAMKĘ! Po nieudanym wyprowadzeniu piłki przez Alissona trafia ona pod nogi Erlinga Haalanda, który nie zwykł marnować takich sytuacji. Duża rolę w zdobyciu tego gola odegrał Nathan Ake.

26′ Kolejny korner dla Obywateli.

25′ Znów gorąco w okolicach bramki Alissona. Będzie kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

24′ Aktywniej w pressingu teraz zawodnicy Liverpoolu.

23′ Faulowany na środku boiska Salah. Chwila wytchnienia dla The Reds.

22′ Wpada w pole karne Jeremy Doku i wywalcza rzut rożny.

21′ Znów pod polem karnym Liverpoolu piłkę rozgrywa Manchester City.

20′ Strzał Szoboszlaia zablokowany przez Rubena Diasa.

19′ Kolejny raz nerwowo w polu karnym The Reds. Ostatecznie jednak udało się zażegnać zagrożenie.

18′ Niecelnym podaniem kontratak psuje Dominik Szoboszlai. Znów w posiadaniu futbolówki Obywatele.

17′ Faulowany w środkowej strefie boiska Bernardo Silva.

16′ Świetna interwencja Edersona! Brazylijczyk dobrze wybronił strzał glową Darwina Nuneza.

15′ Problemy z dojściem pod pole karne Edersona znowu mają piłkarze Liverpoolu.

14′ Na chwile zrobiło się gorąco w polu karnym The Reds, ale nic z tego nie wyszło.

13′ Teraz próbować swoich sił w wyprowadzaniu ataku będą goście.

12′ Dominują w posiadaniu piłki zawodnicy Guardioli. Dokładnie tak jak zaplanował to sobie hiszpański trener.

11′ Koszmarny błąd w rozegraniu Alissona, ale jednak nie był w stanie wykorzystać go Foden.

10′ Nadal przy piłce Obywatele.

9′ Rozgrywają teraz defensorzy Manchesteru City.

8′ Nie dał rady opanować piłki w boisku Kyle Walker. Od bramki Alisson.

6′ Zamknięci z piłką na własnej połowie zawodnicy The Reds.

5′ Niecelnie teraz podanie w pole karne posłał Haaland. Przy piłce Liverpool.

4′ Okazja do ataku teraz dla Manchesteru City.

3′ Dłużej teraz przy piłce podopieczni Kloppa.

2′ Od bramki wznowi Liverpool.

1′ Bardzo aktywny od samego początku meczu Jeremy Doku.

1′ Startujemy z hitem angielskiej ekstraklasy! Liczymy na wiele bramek oraz emocji.

13:25
Arbitrem głównym tego spotkania będzie pan Chris Kavanagh.

13:20
Jurgen Klopp natomiast wyselekcjonował taką jedenastkę.

13:15
Pep Guardiola posłał do boju następujący skład.

13:10
Mecze Manchesteru City z Liverpoolem zawsze są gratką dla kibiców Premier League. Kto wyjdzie dziś zwycięsko? Pep Guardiola czy Jurgen Klopp? Tego przekonamy się już niebawem.