Maciej Skorża: To był horror i dreszczowiec

Po dramatycznym spotkaniu Legia Warszawa w Lidze Europy wygrała 3:2 z Hapoelem Tel-Awiw. Emocje w tym meczu były ogromne. – Po takim dreszczowcu, horrorze jesteśmy pełni emocji – powiedział Maciej Skorża.Po pierwszej części gry Legia przegrywała 0:1, ale druga połowa należała już do warszawskiej ekipy. – Wygraliśmy mimo bardzo nieudanej pierwszej połowy, w której drużyna Hapoelu wyraźnie nas zdominowała. Na szczęście po przerwie udało nam się odwrócić losy spotkania i zdobyć trzy punkty – wyjaśnił Skorża.

Po przerwie nastąpiła przemiana w grze Legii. Czy to był efekt słów Macieja Skorży? – W przerwie starałem się uzmysłowić zawodnikom, jak ważny mecz gramy. Przeciwnik był w naszym zasięgu, więc chciałem umotywować chłopaków, aby podjęli walkę i poprawili wszelkie mankamenty taktyczne – zakończył trener Legii.