„Ludzie spisywali nas na straty już wcześniej”

Trener Schalke 04, Ralf Rangnick ostrzegł piłkarzy Manchesteru United dając im do zrozumienia, iż dwumecz w półfinale Ligi Mistrzów dla jego zawodników nie jest jeszcze rozstrzygnięty.

W pierwszym spotkaniu pomiędzy obiema drużynami w Gelsenkirchen padł wynik 2:0 dla Czerwonych Diabłów. W środę na Old Trafford graczy Schalke czeka trudne zadanie. – Nawet jeśli do końca drugiego meczu zostanie kilka minut, a my wciąż nie strzelimy gola, będziemy wierzyli w zwycięstwo. Manchester w dwie minuty wygrał Ligę Mistrzów w 1999 roku. Pierwsze dziesięć minut rewanżu będzie kluczowe – przyznał Rangnick.

Trener Schalke nie przejmuje się opiniami fachowców, którzy skazali już jego podopiecznych na porażkę. – Ludzie mówią bardzo wiele, ale to nie ma żadnego znaczenia. Przed naszym dwumeczem z Interem też spisywali nas na straty – podsumował Rangnick.