LM: Wtorkowe emocje z Ligą Mistrzów! [zapis relacji]

Wiele działo się dzisiejszego wieczoru. Rozpoczęliśmy od sensacyjnej porażki Barcelony, a kończymy wysokim zwycięstwie Atletico.

23:00
To już koniec piłkarskich emocji na dziś. Tak oto prezentują się wszystkie dzisiejsze wyniki:

22:51
Doświadczony 40-letni Pepe wpisuje się na listę strzelców! Portugalczyk strzela gola w doliczonym już czasie gry.

22:45
Simeone może być zadowolony z drużyny. Jego podopieczni na kilka chwil przed końcem meczu prowadzą różnicą sześciu bramek.

22:39
Crvena szybko odpowiada. Co prawda jest to gol samobójczy, ale na 10. minut do końca pozostaje już tylko jedna bramka do odrobienia.

22:36
Atleti wciąż się bawi.. Gola na 5:0 zdobywa Morata, to już drugi gol Hiszpana w tym meczu.

22:35
Lipsk stara się uspokoić spotkanie i zdobywa gola na 2:0. Strzelem Openda.

22:27
Los Colchoneros  się nie zatrzymują. Imponujący wynik z grającym w 10. Celticiem. To już 4:0.

22:20
Atletico prowadzi już 3:0. Drugi gol na swoim koncie zapisuje Griezmann

22:11
Milan wraca z dalekiej podróży! Gospodarze wychodzą na prowadzenie po golu Giroud!

22:10
Young Boys w tarapatach! Przegrywają już trzema bramkami.

21:50
Zawodnicy schodzą na przerwę do szatni.

21:49
Atletico na 2:0! Morata strzelcem bramki.

21:48
Lazio również w dodatkowym czasie gry pierwszej połowy strzela gola i prowadzi 1:0 z Feyenoordem.

21:47
W doliczonym już czasie gry podwyższa prowadzenie Manchester City.

21:36
Evanilson wykorzystuje rzut karny i dzięki jego trafieniu Porto wychodzi na prowadzenie.

21:25
Erling Haaland strzela do bramki przy rzucie karnym i zmienia wynik dzisiejszego spotkania.

21:23
Maeda ukarany czerwoną kartką! Celtic od 23. minuty musi sobie radzić w 10.

21:12
Szybka odpowiedź na San Siro! Leao strzela na 1:1.

21:09
Kłopoty Milanu! Rossoneri przegrywają z PSG po golu Skriniara.

21:08
Xavi Simons nie zawodzi! Gol młodego Holendra w meczu z Crvena Zvezda.

21:06
Szybkie rozpoczęcie w Madrycie! Atletico wychodzi na prowadzenie z Celticiem za sprawą Griezmanna.

21:00
Czas na drugą serię spotkań dzisiejszego dnia!

20:45
Za nami dwa spotkania fazy grupowej Champions League. Oczekujemy na pozostałe spotkania:

20:39
Borussia zwyciężą 2:0 z Newcastle i wskakuje na pozycję lidera grupy F.
Barcelona ulega Szachtarowi 0:1. Barcelona nadal jest na szczycie tabeli z 9. punktami. Tuż za nami znajdują się Porto i Szachtar z 6. punktami.

20:24
Na 10. minut przed końcem spotkania wynik a 2:0 podwyższył Brandt. Jeśli Borussia dotrzyma ten wynik do końca to zostanie liderem grupy.

20:04
Do końca pozostało 30. minut a wynik nie zmienia się na żadnym boisku.

19:30
Zawodnicy schodzą do szatni na przerwę. W obydwu spotkaniach mamy wynik 1:0. Druga część zapowiada się bardzo ciekawie!

19:26
Mamy niespodziankę! Prowadzenie w meczu z obejmuje Szachtar! Barcelona musi gonić wynik. Strzelcem bramki Sikan.

19:10
Dość długo czekaliśmy na pierwszego gola. W 26. minucie Fulkrug daje prowadzenie Borussi.

18:45
Rozpoczynamy spotkania!

18:40
Pierwsze starcia tego wieczoru to spotkania pomiędzy Barceloną a Szachtarem i Borussią a Newcastle!

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na relacji tekstowej z wtorkowych meczów Champions League. Przed nami emocjonujące spotkania!