LM: Asysta rezerwowego Kuby

W swoim ostatnim meczu fazy grupowej rozgrywek Ligi Mistrzów Borussia Dortmund wygrała na Signal Iduna Park z Manchesterem City 1:0. Do siatki rywala trafił Schieber, a asystę zaliczył Jakub Błaszczykowski.

Borussia Dortmund już wcześniej zapewniła sobie grę w kolejnej fazie rozgrywek, dlatego do starcia z „Obywatelami” przystąpiła w nieco okrojonym składzie. W wyjściowym składzie mistrza Niemiec zabrakło między innymi Łukasza Piszczka, Roberta Lewandowskiego oraz Jakuba Błaszczykowskiego. Ten ostatni na boisku pojawił się po przerwie w miejsce Marco Reusa i w 57. minucie zaliczył asystę przy golu Schiebera. W 77. minucie Schieber opuścił boisko, na którym zastąpił go Lewandowski.

W drugim meczu tej grupy Real Madryt wygrał a Ajaxem Amsterdam 4:1 po dwóch bramkach Callejona oraz golach Cristiano Ronaldo i Kaki. „Królewscy” mimo wygranej ostatecznie zajęli drugie miejsce w swojej grupie za Borussią Dortmund.