LK: Leicester z porażką, ale z awansem

Leicester przegrał na wyjeździe z Rennes, jednak dzięki wynikowi z pierwszego spotkania „Lisy” są w 1/4 finału Ligi Konferencji.

Rennes pokonuje na własnym stadionie Leicester 2:1. Już w 8. minucie spotkania Benjamin Bourigeaud trafił do siatki i gospodarze rozpoczęli pościg za Lisami, którzy mieli przewagę z pierwszego spotkania na King Power Stadium.

W 51. minucie Wesley Fofana zdołał wyrównać stan meczu, dzięki czemu Leicester złapało nieco oddechu. Gospodarze nie tracili wiary i wciąż walczyli, w 76. minucie Flavien Tait trafił do sitki i ustalił rezultat na 2:1.

Mimo zwycięstwa, Rennes odpada z rozgrywek Ligi Konferencji. W pierwszym spotkaniu Leicester wygrało 2:0 i dzięki temu angielska drużyna przechodzi co ćwierćfinału rozgrywek.