Ligowe przełamanie Chelsea

Ligi w Europie Premier League

The Blues byli bliscy straty punktów w starciu z Crystal Palace. Podopieczni Mauricio Pochettino zdołali jednak odwrócić losy meczu i sięgnąć po pełną pulę.

Piłkarze ze Stamford Bridge musieli jednak najpierw gonić wynik. W 30. minucie prowadzenie Orłom dał Jefferson Lerma. Wyrównanie nastąpiło dopiero w drugiej połowie. Chwilę po wznowieniu gry po przerwie bramkę na 1:1 zdobył Conor Gallagher. Asystował mu Malo Gusto.

Pomocnik Chelsea zabłysnął jeszcze w doliczonym czasie gry. Tym razem po podaniu Cole’a Palmera Gallagher wyprowadził The Blues na prowadzenie. Wynik spotkania chwilę później ustalił Enzo Fernandez. Asystował znów Palmer.

Chelsea awansowała na 10. miejsce w tabeli. Crystal Palace plasuje się na 15. pozycji.