Liga Mistrzów: Dramat w Mediolanie

Bardzo emocjonujące widowisko oglądali we wtorek kibice w Mediolanie. Miejscowy Inter dzielnie walczył z Olympique Marsylia, ale odpadł z elitarnej Ligi Mistrzów.
Wszystko na temat Ligi Mistrzów – KLIKNIJ!

W pierwszym meczu rozgrywanym we Francji wygrali gospodarze. Wówczas jedyną bramkę w spotkaniu dla Olympique Marsylia zdobył Andre Ayew.

W rewanżu przez długi czas musieliśmy czekać na gole. W 75. minucie nadzieje Interu na awans przedłużył Diego Milito, który najlepiej zachował się w ogromnym zamieszaniu i dał prowadzenie gospodarzom.

Kompletny raport meczowy – KLIKNIJ!

Wszyscy na San Siro szykowali się już na dogrywkę. Jednak w 90. minucie bramkę na 1:1 zdobył Brandao. Okazało się, że to nie był jeszcze koniec emocji. Na pocieszenie z rzutu karnego gola dla Interu strzelił Giampaolo Pazzini. Chwilę wcześniej za drugą żółtą kartę z boiska wyrzucony został Steve Mandanda.

Olympique Marsylia awansował do ćwierćfinału. Przed Claudio Ranierim trudne dni. Włoskie media w zdecydowanej większości informowały, że trenera Interu może uratować tylko sukces w Lidze Mistrzów.