Kolejny wieczór z Ligą Europy za nami. Poniżej prezentujemy zapis relacji LIVE!

ZAPIS RELACJI LIVE!

90 – KONIEC! Arsenal przegrywa pierwsze spotkanie w Lidze Europy!

KOMPLET WYNIKÓW TUTAJ

85′ – Coraz mniej czasu do zakończenia meczu, a tymczasem Arsenal nie potrafi odważniej zaatakować.

81′ – Arsenal jest coraz bliżej pierwszej porażki w tym sezonie Ligi Europy.

77′ – Dynamo doprowadziło do wyrównania i mamy już remis 3:3! Nadal na murawie przebywa Kędziora.

70′ – Sporting bawi się dalej i prowadzi już 4:0. Kilka minut temu bramkę z rzutu karnego zdobył Fernandes.

67′ – O tym meczu jeszcze dzisiaj nie wspominaliśmy. Tymczasem LASK wygrywa na wyjeździe z Rosenborgiem.

64′ – Niesamowite! Eintracht wygrywa już na wyjeździe z Arsenalem! Po raz drugi Kamada.

60′ – Tymczasem Sporting bawi się dalej z PSV i spokojnie prowadzi grę w drugiej połowie.

56′ – Świetnie w drugiej połowie prezentuje się Malmoe FF. Erdal Rakip właśnie dał prowadzenie gospodarzom w meczu z Dynamo Kijów.

55′ – Eintracht nie miał wiele do powiedzenia, ale… niespodziewanie doprowadził do wyrównania. Na listę strzelców po kapitalnym strzale wpisał się Kamada.

49′ – Wiele dzieje się w meczu Malmoe FF z Dynamo Kijów. Goście prowadzili po pierwszej połowie 2:1, ale teraz Markus Rosenberg doprowadził do remisu.

46′ – Wracamy do gry!

45′ – KONIEC! Za kwadrans wracamy i czekamy na nieco więcej emocji!

45′ – Przed końcowym gwizdkiem Pierre-Emerick Aubameyang daje prowadzenie Kanonierom. Ten zawodnik takich okazji nie marnuje.

42′ – Całkiem nieźle prezentuje się dzisiaj Saka, ale przed momentem zawodnik Kanonierów zmarnował kapitalną okazję.

35′ – Arsenal jak do tej pory nie zachwyca w dzisiejszym meczu z Eintrachtem. Czekamy na pierwsze trafienie w starciu pomiędzy tymi drużynami.

31′ – W meczach grupy E jak na razie królują gospodarze. Celtic prowadzi 1:0 z Rennes, natomiast Lazio wygrywa z CFR Cluj.

21′ – Dynamo doprowadziło do wyrównania w trakcie wyjazdowego starcia z Malmoe FF. Mecz zaczyna się od nowa.

17′ – Sporting Lizbona w dzisiejszym meczu zupełnie zdominował PSV Eindhoven. Portugalczycy prowadzą już 2:0.

15′ – Arsenal jak na razie ma dosyć wyraźną przewagę nad Eintrachtem.

11′ – W pozostałych meczach jak na razie nie mamy lawiny goli.

5′ – Pierwsze minuty meczu w Londynie są jak na razie bardzo spokojne. Czekamy na więcej emocji.

2′ – Malmoe FF jest już na prowadzeniu. Świetny początek i trafienie Bengtssona.

1′ – STARTUJEMY!

20:56 – W meczu grupy B Dinamo Kijów na wyjeździe gra z Malmo FF. W pierwszym składzie gości jest Tomasz Kędziora.

20:55 – Za pięć minut początek kolejnych meczów! W jednym z najciekawszych Arsenal powalczy o kolejne zwycięstwo w Lidze Europy. Kanonierzy w tym sezonie jeszcze nie przegrali.

90′ – KONIEC! Komplet wyników – TUTAJ! Już za kilkanaście minut ruszamy z kolejnymi meczami!

88′ – Świerczok właśnie wszedł na murawę, a więc dostał od swojego trenera kilkadziesiąt sekund na zaprezentowanie umiejętności.

81′ Tymczasem CSKA doprowadziło do wyrównania w meczu z Ludogorets Razgrad, natomiast SC Braga także już remisuje z Wolverhampton Wanderers.

75′ – Bardzo spokojna druga połowa meczu Istanbul Basaksehir z Romą. Raczej nic ciekawego w tym starciu już się nie wydarzy.

68′ – Ludogorets Razgrad wychodzi na prowadzenie w Moskwie. Bramkę zdobywa Claudiu Keseru. Rosjanie od początku sezonu spisują się fatalnie.

65′ – SC Braga od początku drugiej połowy ma dosyć znaczącą przewagę nad Wilkami. Przed momentem bramkę kontaktową zdobył Paulinho.

55′ – W pierwszej połowie jedną z bramek dla Wolverhampton Wanderers zdobył Raul Jimenez, który w tym sezonie znajduje się w fenomenalnej dyspozycji.

53′ – Jak na razie bez goli w kluczowych spotkaniach w drugiej części gry.

46′ – STARTUJEMY Z DRUGĄ POŁOWĄ!

45′ – PRZERWA!

W kluczowych meczach CSKA Moskwa bezbramkowo remisuje z Ludogorets Razgrad, AS Roma prowadzi już 3:0 z Istanbul Basaksehir, natomiast Wilki prowadzą 3:1 z SC Braga.

45′ – Kapitalna końcówka pierwszej połowy w wykonaniu Romy. Trafienia Kluiverta oraz Dżeko dały prowadzenie przyjezdnym już 3:0.

39′ – Wolverhampton Wanderers miażdży w ostatnich minutach Bragę. Anglicy w krótkim okresie czasu zdobyli dwie bramki i teraz prowadzą już 3:1.

31′ – A jednak! AS Roma w końcu wykorzystała swoją przewagę. Prowadzenie włoskiej ekipie uderzeniem z rzutu karnego dał Jordan Veretout.

27′ – Kapitalnie na wyjeździe radzi sobie Partizan Belgrad, który rozpoczął od zdecydowanych ataków i prowadzi już z AZ Alkmaar 2:0.

23′ – Jak na razie w dzisiejszym hicie bez goli. AS Roma ma przewagę optyczną w Turcji, której nie potrafi przełożyć na efekt bramkowy.

14′ – Wolverhampton Wanderers doprowadza do wyrównania. Pasjonująca walka trwa w Portugalii.

12′- Z niecierpliwością czekamy na kolejne trafienia.

6′ – GOOOOOL! Braga prowadzi z Wolverhamton Wanderers. W meczu o fotel lidera grupy K Portugalczycy są górą. Przed dzisiejszym starciem ten zespół miał nad Anglikami tylko punkt przewagi.

1′ – Spokojny początek na wszystkich boiskach. Na razie bez goli.

18:55 – ZACZYNAMY!

18:50 – Część meczów rozpoczęła się o 16.50, a w jednym z nich Manchester United sensacyjnie przegrał na wyjeździe z FK Astana.

18:35 – PFC Ludogorets Razgrad gra na wyjeździe z CSKA Moskwa. W ekipie gości jedynie na ławce rezerwowych jest Świerczok.

18:30 – Najpierw skupiamy się na spotkaniach z godziny 18:55. W jednym z najciekawszych meczów Istanbul Basaksehir F.K. podejmuje Romę. Turecka ekipa jest liderem grupy J i ma dwa punkty przewagi nad drużyną z Serie A.