Soccer Football - Bundesliga - Eintracht Frankfurt v Bayern Munich - Deutsche Bank Park, Frankfurt, Germany - October 6, 2024  Bayern Munich's Michael Olise in action with Eintracht Frankfurt's Hugo Larsson  DFL REGULATIONS PROHIBIT ANY USE OF PHOTOGRAPHS AS IMAGE SEQUENCES AND/OR QUASI-VIDEO.,Image: 917280476, License: Rights-managed, Restrictions: DFL RULES TO LIMIT THE ONLINE USAGE DURING MATCH TIME TO 15 PICTURES PER GAME. IMAGE SEQUENCES TO SIMULATE VIDEO IS NOT ALLOWED AT ANY TIME. FOR FURTHER QUERIES PLEASE CONTACT DFL DIRECTLY AT + 49 69 650050, Model Release: no, Credit line: Kai Pfaffenbach / Reuters / Forum

Lider Bundesligi wyłoniony. Po zaciętej wymianie ciosów

Bayern Monachium spędzi październikową przerwę reprezentacyjną w fotelu lidera tabeli Bundesligi. Zagwarantował to sobie remisem z Eintrachtem Frankfurt.

Nie było łatwo go zanotować. Rywal podyktował trudne warunki, czemu nie sposób się dziwić – sam miał szansę zostać liderem. Po 35 minutach i golach Kim Min-Jae, Omara Marmousha oraz Hugo Ekitike prowadził 2:1.

Potem gole strzelali jednak Bawarczycy. W 38. minucie trafił Dayot Upamecano. W 53. Michael Olise.

Wynik na 3:3 ustalił w doliczonym czasie gry Marmoush.

Bayern ma w dorobku 14 punktów. Tyle samo, co RB Lipsk, jeden więcej od Eintrachtu Frankfurt. (MS)