Lech nie dał rady Rangersom [zapis relacji na żywo]

W pierwszym meczu fazy grupowej bieżącej edycji Ligi Europy Lech Poznań dobrze wypadł na tle Benfiki Lizbona, ale punktów nie zdobył. W starciu z Glasgow Rangers było podobnie.

Tymoteusz Puchacz nie pomógł Lechowi w sięgnięciu po pierwsze punkty w bieżącej edycji Ligi Europy. (fot. Maciej Figielek/400mm.pl)

90+3′ – Koniec. Rangersi wygrywają 1:0.

90+1′ – Arbiter dolicza 3 minuty.

90′ – Uderzenie z dystansu w wykonaniu Awada. Niecelne.

87′ – Zszedł Ramirez, wszedł Katcharawa.

86′ – Niecelny strzał zza pola karnego autorstwa Barkera.

82′ – Awad zmienił Marchwińskiego.

80′ – Czerwiński zagrał na głowę Marchwińskiego, lecz ten nie skierował piłki w światło bramki. Dobra okazja Kolejorza.

74′ – Sykora zastępuje Skórasia.

72′ – Kolejny strzał Morelosa. Dobra interwencja Bednarka.

68′ – Gol dla Rangersów. Barisić dośrodkował piłkę, a Morelos skierował ją do siatki.

66′ – Groźnie pod bramką Lecha. Po rzucie rożnym Morelos oddał strzał, ale został zablokowany.

62′ – Zmiana po stronie Rangersów. Zszedł Roofe, wszedł Morelos.

60′ – Solidny fragment gry w wykonaniu gospodarzy. Uderzenie z dystansu oddał Arfield, ale Bednarek kontrolował lot futbolówki.

53′ – Bliski szczęścia Rogne. Po jego strzale głową piłka minęła słupek.

50′ – Goldson faulował Ishaka, za co sędzia ukarał go żółtą kartką.

48′ – Dobry, szybki atak Lecha. Czerwiński wbił piłkę w pole bramkowe rywala, ale Skóraś jej nie sięgnął.

46′ – Druga połowa – rozpoczęta!

45′ – Koniec pierwszej połowy. W Glasgow na razie bez goli.

45′ – Niecelne uderzenie Modera bezpośrednio z rzutu wolnego.

43′ – Groźna akcja Kolejorza. Czerwiński podał do Ishaka, a ten oddał strzał z pola karnego. Niestety nie trafił w bramkę.

42′ – Dwa strzały Davisa. Pierwszy zablokowany, drugi – niecelny.

40′ – Fragment lepsze gry w wydaniu gospodarzy. Piłkarze Stevena Gerrarda zagrali dwie kąśliwe piłki w pole karne, ale defensywa Lecha była czujna.

35′ – Lech długo utrzymuje się przy piłce, ale nie jest w stanie zagrozić bramce rywala.

28′ – Centrostrzał Modera. Zacznie golkiper Rangersów.

25′ – Niebezpiecznie pod bramką Lecha. Kolejne dośrodkowanie zakończone niecelnym strzałem Roofe’a.

23′ – Dwa rzuty rożne Kolejorza – zero korzyści. Gospodarze dobrze bronią i oddalają zagrożenie.

20′ – Premierowe uderzenie Rangersów. Jego autorem Arfield. Bednarek nie miał problemów ze złapaniem piłki.

16′ – Ishak fauluje, sędzia wyciąga żółtą kartkę.

10′ – Obiecująca akcja Puchacza, ale jego dośrodkowanie zostało przecięte przez rywala.

8′ – Gospodarze przyspieszają, raz po raz zagrywając piłki w pole karne Lecha. Na razie defensywa Kolejorza pozostaje szczelna.

6′ – Ramirez oddał strzał zza pola karnego. Futbolówka minęła słupek.

5′ – Piłkarze Lecha wymienili kilkanaście podań, lecz nie zdołali wyprowadzić piłki z własnej połowy.

2′ – Rzut rożny dla gospodarzy nie przyniósł zagrożenia pod bramką Bednarka.

1′ – Zaczęli! Pierwsze kopnięcie piłki należało do piłkarzy Glasgow Rangers.

20:45 – A w takim zestawieniu na murawie pojawią się goście:

20:40 – Gospodarze wybiegną na boisko w następującym składzie:

20:35 – Zapowiedź dzisiejszego meczu przygotował Bartosz Cabaj –> KLIK