LE: Zapis relacji LIVE

Za nami pierwsze mecze rewanżowe w 1/8 finału Ligi Europy. Poniżej zapis relacji LIVE.

ZAPIS RELACJI LIVE:

90′ – Dinamo z Tottenhamem wygrał 2:0. To oznacza dogrywkę w tym dwumeczu. Zapraszamy do przeczytania relacji pomeczowej.

90′ – Arsenal przegrywa 0:1, ale i tak awansuje dalej. AS Roma wygrywa z Szachtarem 2:1 i również gra dalej.

90′ – Molde wygrywa z Granadą 2:1, ale to Hiszpanie awansowali dalej po zwycięstwie w pierwszym meczu 2:0.

87′ – Kilka minut wcześniej Ba obejrzał czerwoną kartkę, co oznacza, że Olympiakos kończy mecz z Arsenalem w osłabieniu.

86′ – Ostatnie fragmenty wszystkich czterech spotkań.

82′ – Dinamo prowadzi 2:0, a to oznacza, że będzie dogrywka w meczu z Kogutami!

76′ – Tymczasem w dzisiejszym hicie bez kolejnych goli, a więc Olympiakos jak na razie prowadzi 1:0 z Arsenalem.

72′ – Mayoral po raz drugi i AS Roma na prowadzeniu. Wszystko wróciło do normy w tej parze.

72′ – Soldado strzela gola na 1:1, a to oznacza, że w meczu Molde z Granadą nie będzie dogrywki.

62′ – A jednak! Orsic dał prowadzenie Dinamo! Jeszcze jedno trafienie i będzie dogrywka. Przypomnijmy, że w pierwszyym meczu Tottnham wygrał 2:0.

60′ – Tylko jeszcze w starciu Dinamo Zagrzeb – Tottenham Hotspur utrzymuje się bezbramkowy remis.

59′ – Szachtar doprowadza do wyrównania. Autorem trafienia Moraes.

52′ – Kilka chwil wcześniej Romie prowadzenie zapewnił Mayoral. Szachtar już nie nadrobi tej straty, bo w pierwszym meczu przegrał 0:3.

49′ – Olympiakos od początku drugiej połowy odważnie atakuje.

46′ – WRACAMY DO GRY!

45′ – PRZERWA! Tylko jedno trafienie w czterech meczach. Molde prowadzi z Granadą 1:0.

38′ – Olympiakos częściej przy piłce. Na razie niewiele z tego wynika, a Arsenal nadal ma bezpieczną przewagę z pierwszego meczu.

29′ – I mamy pierwsze trafienie. Vallejo autorem trafienie, po którym na prowadzenie wyszło… Molde. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu wygrała Granada 2:0.

24′ – Odpowiedź Arsenalu i Aubameyang nad poprzeczką bramki Olympiakosu…

20′ – Sytuacja sam na sam dla Olympiakosu! Świetna interwencja golkipera Kanonierów.

16′ – Arsenal jak na razie z dużym spokojem kontroluje wydarzenia na własnym stadionie.

12′ – Z niecierpliwością czekamy na pierwsze trafienie na jednym ze stadionów.

6′ – Spokojny początek spotkania na wszystkich stadionach.

1′ – ZACZYNAMY!

18:50 – Komplet wszystkich dzisiejszych meczów.

18:40 – Pierwsza seria dzisiejszych spotkań rozpoczyna się o godzinie 18:55. Są to mecze rewanżowe.