LE: West Ham remisuje grając w dziesiątkę

West Ham całą, drugą połowę grał w osłabieniu jednego zawodnika. Mimo to Anglikom udało się zremisować z Olympique Lyon 1:1.

W trakcie pierwszej połowy lepiej prezentowali się zawodnicy Olympique Lyon. Kreowali więcej sytuacji strzeleckich, jednak nie potrafili skutecznie wykorzystać wypracowanych akcji i nie oddali choćby jednego, celnego uderzenia. West Ham wyraźnie odstawał, choć udało mu się kilkukrotnie zagrozić pod bramką Francuzów.

W ostatnich minutach pierwszej połowy czerwoną kartkę otrzymał Aaron Creswell. West Ham musiał wyjść na drugą część spotkania w dziesiątkę.

Mimo to w 52. minucie gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu Jarroda Bowena. Korzystny wynik dla West Hamu utrzymał się do 66. minuty, kiedy to do siatki trafił Tanguy Ndombele i wyrównał stan spotkania.

Zawodnicy z Lyonu w drugiej połowie mieli absolutną przewagę i miażdżyli West Ham, jednak po raz kolejny nie potrafili wykorzystać swoich szans. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Łukasz Fabiański przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.