LE: West Ham odrobił straty

West Ham wziął rewanż za ostatnią porażkę i w drugim meczu rozniósł drużynę Freiburga. Między słupkami Młotów stanął Łukasz Fabiański i Polak zaliczył czyste konto.

Freiburg w pierwszym meczu wygrał z londyńskim zespołem 1:0, ale nawet skromne zwycięstwo przed własną publicznością nie wystarczyłoby do awansu do 1/4 finału Ligi Europy. West Ham nie dość, że wziął rewanż za porażkę przed tygodniem, to w całokształcie rozniósł Niemców aż 5:0.

Już w pierwszej połowie „Młoty” odrobiły starty i przechyliły szalę korzyści dwumeczu na swoją stronę. Szybko wynik meczu otworzył Paqueta, później drugą bramkę dołożył Bowen.

Kilka minut po przerwie wynik podwyższył Cresswell, następnie dubletem popisał się Mohammed Kudus.

W bramce Londyńczyków zagrał Łukasz Fabiański. Polak kilka razy interweniował i ostatecznie zaliczył czyste konto.