LE: West Ham gra dalej!

Drużyna West Hamu ograła w rewanżu Olympique Lyon 3:0 i melduje się w półfinale Ligi Europy!

Londyńczycy błysnęli fantastyczną formą w rewanżowym meczu przeciwko Olympique Lyon i pokonali swojego przeciwnika 3:0. Pierwsze spotkania zakończyło się wynikiem 1:1 i kwestia awansu do kolejnej rundy była w pełni otwarta.

Już w pierwszej połowie West Ham wypracował sobie przewagę. W 38. minucie do siatki trafił Craig Dawson, kilka minut później wynik podwyższył Declan Rice.

Po przerwie West Ham również był skuteczniejszy i skrzętnie wykorzystał błędy swojego przeciwnika w ustawieniu. Kilka minut po wznowieniu gry Jarrod Bowen trafił do siatki i był to zarazem pierwszy i ostatni gol w trakcie drugiej połowy, który przypieczętował awans „Młotów” do półfinału Ligi Europy.

Łukasz Fabiański tradycyjnie spędził mecz pucharowy na ławce rezerwowych.