LE: Spacerek Lisów na King Power Stadium

Leicester nie miał żadnych problemów w starciu z FK Zorią Ługańsk. Anglicy wygrali spotkanie 3:0 i dopisują komplet punktów.

Lisy bez większego kłopotu rozprawił się z ukraińskim zespołem. Już w pierwszej połowie do siatki trafiali James Maddison oraz Harvey Barnes. Piłkarze Zorii w trakcie pierwszej odsłony spotkania kilkukrotnie zagrozili bramce Schmeichela, jednak tylko jeden strzał okazał się celny.

W drugiej części gospodarze całkowicie zdominowali spotkanie, nie dając Zorii żadnych atutów na boisku. Kelechi Iheanacho w 67. minucie zdobył trzecią bramkę dla Leicester, przypieczętowując tym samym wygraną swojej drużyny.

Drużyna Brendana Rodgersa dopisała pierwsze trzy punkty w świeżo rozpoczętej Lidze Europy. Jest na pierwszym miejscu razem ze Spartą Braga, która pewnie wygrała swoje spotkanie z AEK Ateny (3:0).