LE: Rubin najlepszy w grupie H, Inter remisje z Azerami!

Bez porażki i z 14 punktami na koncie kończy zmagania w fazie grupowej Ligi Europy Rubin Kazań. W ostatnim meczu Rosjanie wywalczyli cenny remis na trudnym terenie w Belgradzie.

Gola dla Partizana zdobył w 53.minucie Sasa Marković, ale już sześć minut później wyrównał Rondon. Dzięki jednemu punktowi wywalczonemu na Bałkanach zespół z Kazania zakończył walkę w fazie grupowej na pierwszym miejscu.

Z drugiego miejsca w grupie H do fazy pucharowej przedostał się Inter Mediolan, który w ostatniej kolejce dość nieoczekiwanie bardzo męczył się z Neftici Baku i tylko zremisował 2:2. Inter prowadził wprawdzie od 9.minuty (gola zdobył Marko Livaja), ale na początku drugiej części gry wyrównał Rashad Sadygow. Interowi udało się po raz drugi wyjść na prowadzenie za sprawą drugiego gola Livai, ale ostatecznie zespoły podzieliły się punktami. Tuż przed końcowym gwizdkiem gola strzelił bowiem Nicolas Canales.

Gospodarzy schodzących do szatni żegnały gigantyczne gwizdy. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, bo gra Interu wyglądała naprawdę słabo.