LE: Roma gra dalej!

Podopieczni Jose Mourinho odrobili straty z pierwszego meczu i ostatecznie wygrali z RB Salzburg. Giallorossich zobaczymy w 1/8 finału Ligi Europy.

W pierwszym spotkaniu Austriacy wygrali 1:0. W 33. stan dwumeczu wyrównał Andrea Belotti. Kilka minut potem gola strzelił Paulo Dybala. Były to jedyne trafienia w tym meczu, ale kibice ze stolicy Rzymu powinni być usatysfakcjonowani. Ich zespół pokonał rywala i zameldował się w kolejnej fazie Ligi Europy.

Nicola Zalewski przebywał na murawie do 81. minuty. Wówczas zmienił go Rick Karsdorp. Reprezentant Polski zapisał się w notesie arbitra, ponieważ zarobił żółtą kartkę.

Z kim Roma zagra w 1/8 finału turnieju? Jutro o godzinie 12:00 losowanie, podczas którego Giallorossi poznają swojego następnego przeciwnika.