LE: Liverpool FC tym razem uległ Anży

W pierwszym meczu 4. kolejki Ligi Europy w grupie A zespół Anży Machaczkała wygrał przed własną publicznością z Liverpoolem 1:0. W poprzedniej serii spotkań lepszy była drużyna z Anglii, która pokonała rywala w takim samym stosunku.

W czwartek zwycięską bramkę dla Anży Machaczkała w samej końcówce pierwszej połowy spotkania zdobył Lacina Traore. W poprzedniej kolejce wygraną Liverpoolowi zapewnił Stewart Downing, który na listę strzelców wpisał się w 53. minucie.

Zespół Anży, dzięki czwartkowej wygranej, awansował na pierwsze miejsce w grupie A z siedmioma punktami. Drugie miejsce w tabeli zajmuje Liverpool FC, który ma na koncie sześć oczek.

W równocześnie rozgrywanym spotkaniu grupy H Rubin Kazań wygrał na wyjeździe z Neftci Baku 1:0. Trzy punkty rosyjskiej drużynie zagwarantował Dyadyun.

Zobacz wyniki i tabelę grupy A – KLIKNIJ!

Neftci Baku – Rubin 0:1. KLIKNIJ!