LE: Cóż to były za emocje – zapis relacji LIVE!

Poniżej prezentujemy zapis relacji live z meczów Ligi Europy.

ZAPIS RELACJI LIVE:

90′ – Wyniki:

85′ – Villarreal prowadzi już 5:3, natomiast Lille OSC prowadzi 4:1. Nie brakuje goli w wieczornych spotkaniach.

76′ – Kłopoty Milanu. Co prawda Włosi nadal prowadzą, ale po trafieniu Elyounoussi różnica bramkowa to tylko jedno trafienie.

69′ – Lille OSC gra na wyjeździe ze Spartą w przewadze jednego zawodnika. Francuzi wykorzystują ten fakt i prowadzą 3:1.

67′ – Tymczasem Leicester City bawi się z Zorią. Anglicy prowadzą już 3:0 i raczej w tym meczu nie dojdzie już do żadnej sensacji.

59′ – Nie ustają emocje w Hiszpanii, gdzie przed momentem Villarreal ponownie wyszedł na prowadzenie. Żółta Łódź Podwodna wygrywa obecnie z Sivassporem 3:2.

50′ – Sparta gra w osłabieniu, ale mimo to zdołała doprowadzić do wyrównania.

46′ – STARTUJEMY!

45′ – PRZERWA! W ciekawszych meczach:

Villarreal remisuje 2:2 z Sivassporem, Tottenham Hotspur prowadzi 2:0 z LASK, natomiast Slavia przegrywa u siebie z Lille.

43′ – KOLEJNE TRAFIENIE W HISZPANII! Sivasspor doprowadził do wyrównania i mamy już remis 2:2.

35′ – Dzieje się w Hiszpanii. Villarreal prowadzi 2:1 z Sivassporem. I to pomimo tego, że Żółta Łódź Podwodna nie wykorzystała nawet rzutu karnego.

30′ – Kolejny angielski klub na prowadzeniu. Maddison zdobył bramkę dla Leicester City w meczu z Zorią.

23′ – Mamy wysyp goli. Jak na razie mecze z 21:00 nie zawodzą.

18′ – Zgodnie z oczekiwaniami Tottenham Hotspur nieźle radzi sobie z LASK Linz. Koguty już prowadzą 1:0.

14′ – AC Milan szybko zabrał się za zdobywanie bramek. Rade Krunic dał prowadzenie rossonerim nad Celtikiem.

10′ – Feyenoord był blisko wyjścia na prowadzenie, ale Berghuis nie wykorzystał rzutu karnego.

5′ – I już mamy pierwsze trafienie. Adolfo Gaich popisał się precyzyjnym uderzeniem sprzed pola karnego.

1′ – STARTUJEMY!

20:57 – Rezultaty poprzednich meczów:

20:55 – Przed nami seria spotkań z godziny 21:00. Bardzo ciekawie zapowiada się starcie Celtiku z Milanem, Tottenhamu Hotspur z LASK oraz Sparty Praga z Lille OSC.

90′ Drugi mecz polskiej grupy zakończył się wygraną Rangers nad Standard Liege 2:0. Najwyższe zwycięstwo w tej serii gier: Bayer ograł OGC Nice 6:2.

90′ – Tymczasem koniec meczu w Poznaniu. Bramkarz Kolejorza skapitulował jeszcze jeden raz i Lech przegrał 2:4.

85′ – Arsenal wcześniej miał problemy, ale kilka minut temu wyszedł na prowadzenie 2:1.

85′ – Lech przegrywa 2:3, ale możemy być naprawdę zadowoleni z postawy Kolejorza.

80′ – Bayer wygrywa już 4:1 z OGC Nice. Blamaż francuskiego klubu.

71′ – Rangersi nadal minimalnie prowadzą w Belgii ze Standardem Liege. Na razie w polskiej grupie górą goście.

67′ – Na razie najwięcej goli oglądamy w Niemczech, gdzie Bayer prowadzi z OGC Nice 3:1.

65′ – Spoglądamy na Poznań. Tam niestety Benfica ma coraz większą przewagę i prowadzi już nawet 3:2.

54′ – Tymczasem doczekaliśmy się pierwszego trafienia w Bułgarii. Mario Rondon zdobywa bramkę i CFR Cluj prowadzi z CSKA.

51′ – Tymczasem Rapid Wiedeń sensacyjnie wychodzi na prowadzenie w meczu z Arsenalem Londyn. Austriacy prowadzą po trafieniu Taxiarchisa Fountasa.

46′ – STARTUJEMY Z DRUGĄ ODSŁONĄ MECZU!

45′ – KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

Lech przegrywa z Benfiką 1:2. W drugim meczu z tej samej grupy Rangersi wygrywają ze Standard Liege. W pozostałych meczach: szczególnie duże emocje są w Niemczech, gdzie Bayer prowadzi 2:1 z OGC Nice. Z kolei Arsenal nieoczekiwanie jedynie remisuje bezbramkowo z Rapidem Wiedeń.

38′ – W meczu, który nas najbardziej interesuje, Lech nadal remisuje 1:1 z Benfiką.

35′ – Dundalk sensacyjnie prowadzi z Molde! Murray daje prowadzenie gospodarzom.

30′ – Aż w siedmiu spotkaniach nie padła jeszcze ani jedna bramka. Zatem potencjał na znacznie większe emocje jest ogromny.

23′ – Dzieje się w Poznaniu, gdzie w międzyczasie Lech doprowadził do wyrównania. Z kolei Bayer Leverkusen prowadzi już 2:0 z OGC Nice.

19′ – I mamy trafienie w Belgii! James Tavernier – co prawda jego intencje wyczuł bramkarz Standdard Liege, to i tak Rangersi wyszli na prowadzenie. To było naprawdę precyzyjne uderzenie.

17′ – Tymczasem w drugim meczu „polskiej grupy” Standard Liege ma wyraźną przewagę nad Rangers FC. Na razie nie przekłada się to na efekt bramkowy.

12′ – Mamy kolejne trafienie. Tym razem Bayer Leverkusen wyszedł na prowadzenie w starciu z OGC Nice. Autorem trafienia Nadiem Amiri.

8′ – Komplet meczów. Mamy już pierwsze trafienie. I to w Poznaniu. Niestety dla Benfiki…

5′ – Jak na razie bez goli na wszystkich stadionach. Obecnie rozgrywane są mecze z grupy A-F.

Kompletny terminarz – TUTAJ!

18:50 – A TUTAJ prowadzimy bezpośrednią relację z meczu Lecha Poznań.

18:45 – Oprócz meczu Lecha w tej samej grupie Standard Liege podejmuje Rangers FC. Oczywiście będziemy uważnie przyglądać się też temu spotkaniu.

Poza tym ciekawie zapowiadają się chociażby mecze PSV z Granadą, czy SSC Napoli z AZ Alkmaar.

18:40 – Punktualnie o godzinie 18:55 rozpoczyna się pierwsza dzisiejsza seria meczów w Lidze Europy. Oczywiście dla nas najważniejsza jest konfrontacja Lecha Poznań, ale poza meczem Kolejorza dzieje się naprawdę dużo!