Hit 27. kolejki Serie A! Lazio mierzy się z Romą! Kto przejmie władzę w Rzymie? Śledź przebieg derbów wiecznego miasta na portalu PilkaNozna.pl!

Koniec! Lazio rządzi w Rzymie!

71′

Oto Jak Lazio objęło prowadzenie:

68′

GOL? JEDNAK NIE! VAR anulował wyrównujące trafienie dla Romy po dopatrzeniu się spalonego.

65′

GOOOL! Lazio na prowadzeniu! Mattia Zaccangi!

60′

Żółta kartka dla Alessio Romagnoliego.

46′

Zaczynamy drugą połowę. W zespole Romy doszło do zmiany. Diego Llorente zastąpił na boisku Paulo Dybalę.

45’+3

Do przerwy bez goli na Stadio Olimpico.

45′

Pierwsza połowa potrwa o 3 minuty dłużej.

32′

Czerwona kartka dla Rogera Ibaneza! Sędzia po raz drugi ukarał go drugim żółtkiem. Roma musi grać w osłabieniu!

30′

Rui Patricio znowu na posterunku. Tym razem golkiper Romy nie dał się zaskoczyć po strzale Mattii Zaccagni.

28′

Nicola Zalewski wymagał pomocy od sztabu medycznego. Uraz okazał się tylko chwilowo bolesny i reprezentant Polski kontynuuje grę.

26′

Żółta kartka dla Luisa Alberto.

24′

Ivan Provedel obronił uderzenie Paulo Dybali.

20′

Groźny atak Lazio. Rui Patricio stanął jednak na wysokości zadania i zatrzymał strzał Felipe Andersona.