Kownacki z kolejnym golem!

Dawid Kownacki z kolejnym golem w barwach niemieckiego zespołu! Tym razem Fortuna Dusseldorf zremisowała z Hamburgerem.

Dawid Kownacki utrzymuje formę strzelecką w barwach Fortuny Dusseldorf. Polski zawodnik zdobył 12. bramkę w rozgrywkach 2.Bundesligi. Tym razem polski zawodnik wyrównał wynik w pierwszej połowie, wpisując się na listę strzelców w 21. minucie gry.

Pełne spotkanie rozegrał Michał Karbownik na lewej stronie obrony zespołu z Dusseldorfu.

Fortuna ostatecznie zremisowała z Hamburgerem 2:2. Dla gospodarzy gola strzelił także Felix Klaus. Dla Hamburgera trafił Laszlo Benes i Christoph Klarer skierował piłkę do własnej bramki, prezentując trafienie drużynie gości.

Oba zespoły walczą o awans do Bundesligi. Hamburger jest na 4. pozycji, natomiast Fortuna zajmuje 5. lokatę.