Kontuzja może pokrzyżować plany bramkarzowi Legii. Był bliski przejścia do innego klubu z Ekstraklasy
Gabriel Kobylak, rezerwowy bramkarz Legii Warszawa, był o krok od dołączenia do innego ekstraklasowego klubu, ale uraz kolana może sprawić, że cała operacja zakończy się fiaskiem.
Legia Warszawa niedawno ogłosiła pozyskanie Ivana Brkicia z Motoru Lublin. Obecność w kadrze Wojskowych Otto Hindricha sprawia, że pozycja bramkarza jest dobrze obsadzona.
Nie było żadną tajemnicą, że w związku z tym na poszukanie nowych wyzwań chciał zdecydować się rezerwowy golkiper stołecznego zespołu, Gabriel Kobylak.
Jak przekazał portal Meczyki.pl, 24-latek był bliski osiągnięcia porozumienia z GKS-em Katowice, ale doznał kontuzji kolana i uszkodził łąkotkę. Konieczna była interwencja chirurgiczna, a jej konsekwencją będzie kilkutygodniowa przerwa.
🚨 Gabriel Kobylak był blisko porozumienia z GKS-em Katowice, ale przytrafiła się kontuzja kolana (łąkotka) i potrzebny był zabieg. Bramkarza czeka kilka tygodni przerwy. Pytanie, czy temat może jeszcze wrócić.
Obecnie więc jego przyszłość pozostaje niewiadomą i trudno stwierdzić, czy temat przenosin do GieKSy odżyje, gdy wróci do zdrowia.
Gabriel Kobylak w minionym sezonie rozegrał 8 meczów, z czego tylko dwa w pierwszym zespole Legii – w Lidze Konferencji przeciwko Lincoln Red Imps i w STS Pucharze Polski przeciwko Pogoni Szczecin.
Portal dodał również, że w najbliższych dniach Legia oficjalnie ogłosi pozyskanie Łukasza Zjawińskiego z Polonii Warszawa. (JG)
Biała Gwiazda pracuje nad wzmocnieniami po awansie do Ekstraklasy. Do drużyny Mariusza Jopa dołączyć może środkowy obrońca, który ostatnio występował w Belgii.
Media: Widzew wykupi Hellebranda? Nowe informacje ws. klauzuli odstępnego
Jeden z głównych architektów ostatnich sukcesów Górnika Zabrze, Patrik Hellebrand, znalazł się w orbicie zainteresowań Widzewa Łódź. W kontrakcie środkowego pomocnika zawarta jest atrakcyjna klauzula wykupu. Portal „Meczyki.pl” ujawnił konkretne informacje w tej sprawie.
Pomocnik Górnika na celowniku zagranicznych klubów. Ostatni sezon spędził na wypożyczeniu
Ubiegłego lata Górnik Zabrze zakontraktował Wiktora Nowaka, a następnie niemal od razu wysłał go na wypożyczenie do Wisły Płock. Z perspektywy rozwoju młodzieżowego reprezentanta Polski okazało się to bardzo dobrym rozwiązaniem.