Plaga kontuzji dopadła ostatnio młodych zawodników Legii Warszawa. Z najgorszym urazem zmaga się Michał Efir. Młody napastnik nie zagra już w tym sezonie.
W sobotę „Efirsterlooy” przeszedł operację rekonstrukcji więzadła krzyżowego w kolanie. Teraz czeka go rehabilitacja i kilka miesięcy przerwy. – Zajęcia zaczynam we wtorek. Mam nadzieję, że szybko dojdę do siebie – przyznał młody zawodnik. – Po zabiegu odczuwam ból, jednak najważniejsze, że operację mam już za sobą – powiedział Michał.
Zgrupowanie reprezentacji U-19 musiał opuścić Rafał Wolski. „Wolak” na pierwszym treningu drużyny narodowej skręcił kostkę. – Nie wiem, czy zdołam wyzdrowieć do meczu z Ruchem. Mam nadzieję, że jednak będę mógł zagrać przeciwko „Niebieskim” – dodał 19-letni pomocnik.
Po spotkaniu z Litwą na uraz ścięgna Achillesa narzeka Michał Kucharczyk. „Kucharz” po kilku minutach opuścił pierwszy trening w Atenach. Jego występ w środowym meczu z Grekami stoi pod dużym znakiem zapytania.
Papszun jasno o sytuacji Legii. „Potrzebujemy wzmocnień”
Szkoleniowiec warszawskiej Legii jest świadom, że zespół potrzebuje nowych zawodników. Marek Papszun na spotkaniu z mediami bił na alarm, twierdząc, że transfery na kolejny sezon są niezbędne.
Media: Bereszyński zbliża się do Ekstraklasy! Negocjacje już trwają!
Bartosz Bereszyński lada dzień stanie się wolnym zawodnikiem. Niewykluczone, że wróci do Ekstraklasy. Jeden z rodzimych klubów już podjął z nim rozmowy!